DARŽOVIŲ SAUGYKLA

Vaisius ir daržoves reikia laikyti vėsioje, švarioje aplinkoje, kurio užtikrinamas optimalus santykinės drėgmės lygis. Vengrijos vaisių ir daržovių didmenininkas „Fenyo“ paprašė „Frisomat“ suprojektuoti, pagaminti ir surinkti pastatą sandėliavimui bei logistikai.

„Frisomat“ plieno konstrukcijos yra 1464 m2dydžio. Patalpose palaikoma skirtinga temperatūra. Siekiant suvartoti mažiau energijos, į šonines sienas ir duris integruoti labai stori izoliaciniai skydai. Kadangi prie vartų nuolat atvažiuoja ir išvažiuoja sunkvežimiai, „Frisomat“ įrengė rampą, kad pagreitintų prekių gabenimą. Pro didelius segmentinius vartus į pastatą gali įvažiuoti ir iš jo išvažiuoti skirtingo tipo transporto priemonės.

Dėl įrengto sandėlio „Fenyo“ gali greitai pakrauti ir iškrauti transporto priemones, lengvai atlikti sandėlio bei parodų salės priežiūrą ir užtikrinti idealiomis sandėliavimo sąlygomis. Be to galima pasinaudoti galimybe pardavinėti tiesiai iš sandėlio. Viskas po vienu „Frisomat“ daugiafunkcio metalinio pastato stogu.

PROJEKTO INFORMACIJA

Tipas:
Klientas: „Fenyo“
Vieta: Vengrija
Plotas: 1 464 m²

Ieškote aukštos kokybės plieno konstrukcijos?