June 20 2019 0Comment
Frisomat inovacijos

Naujas žvilgsnis į Frisomat

Kaip galbūt jau pastebėjote, Frisomat svetainė pasikeitė.

“Visiškai pakeitėme savo virtualią vizitinę kortelę ir tuo labai didžiuojamės”, sako generalinis direktorius Kris Oorts. Naujoje svetainėje yra daug visiškai naujų funkcijų. “Viena iš akį traukiančių naujovių, tai mūsų naujas šūkis- Saugome Jūsų verslą”, sako marketingo vadybininkė Anniek Flemings. “Žinia, kurią norime perteikti, yra dvilypė. Jūs galite pasikliauti Frisomat statant aukščiausios kokybės pramoninius pastatus. Tačiau mes siekiame daugiau. Mes visada siūlome specialiai pritaikytą individualų sprendimą. Tokiu būdu klientas žino, kad jo verslas yra apsaugotas, taip pat jausdamas visišką ramybę dėl padarytų investicijų. ”

GO ir PRO serija

Mūsų produktų asortimente pristatome GO ir PRO serijas. GO serija reiškia standartinius pastatus konkurencingomis kainomis ir greitą pristatymo laiką. Jei turite specialių poreikių, galite pasikliauti PRO serijos galimybėmis sukurti sprendimą tik Jums. “Kad ir ko ieškote, Frisomat tai pramoninių pastatų projektavimo, gamybos ir surinkimo ekspertas. Ir toks yra nuo 1978-ųjų”, sako Kris Oorts.

Panaršykite mūsų naujojoje svetainėje, tikimės kad naujomis temomis Jus įkvėpsime. Susidomėjote? Mums bus malonu Jums padėti.

frisomatadmin