Kodėl „Frisomat“?

Frisomat Quickly Served

Greitas aptarnavimas

Jūsų pastatas bus pastatytas vos per kelis mėnesius, o kartais net greičiau. Kaip? Visiškai kontroliuojant visą gamybinį procesą ir naudojant šalto valcavimo nerūdijantį plieną.

Smooth assembly

Lengvas surinkimas

Kiekvienas sprendimas yra nepriekaištingai suplanuotas skiriant didelį dėmesį lengvam ir greitam surinkimui. “Frisomat” darbuotojai yra patyrę ir dirba su detaliais 3D surinkimo planais. Mūsų plieninės kolonos ir gegnės yra lengvai perkeliamos ir pritvirtinamos.

Always innovativer

Visuomet novatoriški

pecializuojamės šalto valcavimo nerūdijančio plieno kontrukcijų gamyboje jau nuo 1978 metų. Į priekį mus veda novatoriškumas. Mes turime savo naujų sprendimų komandą, tyrimų ir plėtros skyrių bei visas reikiamas testavimo priemones. Glaudžiai dirbame su mokslininkais bei universitetais.

Endless possibilities

Neišsenkančios galimybės

Nuo fermos ar pastogės iki biuro patalpų. Nuo jodinėjimo maniežo iki orlaivių angaro. Mes jums padėsime rasti geriausią sprendimą, kuris idealiai atitiktų jūsų poreikius.

Frisomat consistently unique

Visuomet unikalūs

Norite išskirtinio dizaino savo plieniniam pastatui? Jokių problemų. Apšiltinimo tipai? Sienų ir stogo spalvos? Reikalingas pusaukštis? Pasirinkimas Jūsų.

Ieškote aukštos kokybės plieninio pastato?