June 20 2019 0Comment
Frisomat darbininkai

Frisomat jau 40 metų

Su 40 metų novacijų ir plėtros, Frisomat viena akimi žiūri į praeitį, kita- į ateitį.

“Mūsų planas yra tęsti mūsų, kaip tarptautinio pramoninių pastatų konstruktoriaus, plėtrą iš mūsų bazės Belgijoje.”

2018 kovo 16 diena – Plieninis statinys lenktu stogu ir veržlus verslininko požiūris- tai buvo vikas ko reikėjo Guy Somers, kad sėkmingai įsteigtų Frisomat pramoninių pastatų įmonę prieš 40 metų. Tas pats plieninis pastatas lenktu stogu, kurį Guy Somers 1978 metais pristatė rinkai, netrukus tapo daugybės belgų pasirinkimu ir netrukus išgarsėjo kitose šalyse, kur buvo perkamas it karšti pyragaičiai. Nenutrūkstančios novacijos netrukus leido pristatyti ir vis kūrybiškesnius pramoninių pastatų tipus. Įmonė netrukus pradėjo sparčiai plėsti užsienyje atidarydama gamyklas 3 šalyse ir atstovybes 14 šalių. “Išties nuostabu švęsti tokį jubiliejų, kai jau galime džiaugtis net 40 metų istorijos”, pasakoja įmonės įkūrėjas Guy Somers, “bet mes ne mažiau džiaugiamės investuodami į ateinančius 40 metų”.

Nuo surenkamo pastato lenktu stogu iki “Saugome Jūsų verslą”
Paprastas dizainas su standartizuotu gamybos procesu, kurį galima greitai surinkti. Tai daugiau nei tik neprilygstama Frisomat lenkto stogo pastatų sėkmės formulė, tai taip pat ir nesulaužomas pažadas, kuris išskiria įmonę iš konkurentų būrio tiek anksčiau, tiek dabar. “Mes esame vieninteliai tarptautiniai plieno pastatų gamintojai, kurie rūpinasi visu procesu; nuo tyrimų ir plėtros, projektavimo ir visų kompanentų gamybos nuosavose gamyklose iki transportavimo, surinkimo ir garantinės priežiūros mūsų pramoniniams pastatam”, teigia generalinis direktorius Kris Oorts. “Tai unikalu.” Žinoma, tai ne istorijos pabaiga. Šiomis dienomis Frisomat garantuoja individualius sprendimus pagal klientų pageidavimus taip apsaugodami jų verslą ir investicijas. “Mūsų įgūdžiai paremti 40 metų patirties”, sako Kris Oorts. “Ar tai būtų gamybinės paskirties pastatas, ar orlaivių angaras, ar ūkinis pastatas- mūsų klientai gali pasikliauti mūsų specialistų stipriomis žiniomis.” .

Nuo vieno žmogaus darbo ir tarptautinės įmonių grupės
“Dabar galiu pasikliauti stipriomis 450 tarptautinės komandos darbuotojų žiniomis ir entuziasmu, ne taip kaip tuomet kai įmonę valdžiau vienas. Mano vaikai taip pat 100% remia šį projektą”, papildo Somers. “Dabar mūsų projekte parduoti statybinius sprendimus visame pasaulyje visdar jaučiama šeimos dvasia.” “Mūsų darbuotojai yra didžiausia mūsų vertybė ir stiprybė”, teigia Oorts.”Šeimos versle įkurtame Guy 1978-aisiais jie jaučiasi tarsi namuose”. Ir nors nuo to laiko Frisomat labai stipriai išaugo įmonės sėkmė vis dar glūdi kuriant ir palaikant ilgalaikius santykius ne tik tarp mūsų kolegų visame pasaulyje, bet ir su mūsų klientais bei tiekėjais.

40 metų novacijų ir augimo
Frisomat jau 40 metų. “Toks jubiliejus verčia sustoti ir susimąstyti”, sako Somers. “Kai pažvelgiu atgal matau 40 metų augimo ir novacijų vedamų sunkaus darbo. Esu visiškai įsitikinęs, kad tokiu scenarijumi gyvensime Frisomat ir ateinančius 40 metų.” “Mūsų sėkmės istorija ir toliau mus ves dirbti dar geriau ateityje”, priduria Oorts. “Mūsų tikslas tęsti plėtrą, kaip tarptautinio pramoninių pastatų gamintojo, iš mūsų bazės Belgijoje. Čia, Frisomat, mes jau laukiame ateinančių 40 metų!”

frisomatadmin