Frisomat baneris

Ieškote aukštos kokybės plieninio pastato?

Pastatų sprendimai

Kodėl „Frisomat“?

We shelter
your business

earth

100+
Šalių

frisomat buildings

35 000
Pastatų

frisomat employees

450
Specialistų

Sėkmės istorijos

frisomat steel crane hook

PRIPAŽINIMAS VISAME PASAULYJE

Nuo įkūrimo 1978 metais visame pasaulyje jau pastatėme daugiau nei 35 000 pastatų. „Frisomat“ filialai veikia 14 šalių, o gamyklos- Belgijoje ir Brazilijoje.

frisomat innovation

Į PRIEKĮ VEDA NAUJOVĖS

Mūsų tyrimų ir plėtros skyrius su geriausiais specialistais veda įmonę link novatoriškų sprendimų. Gaminant šaltai valcuoto plieno konstrukcijas sunaudojame 30% mažiau plieto, o rezultatas- tvirti ir tvarūs pastatai.

frisomat construction crane

PATIKIMAS PARTNERIS

„Frisomat“ yra šeimos verslas. Mums svarbios mūsų vertybės ir mūsų žmonės. Stengiamės puoselėti ilgalaikius santykius su jumis. Taip tampame patikimu partneriu.

frisomat custom industrial building design

SVARBIAUSIA TVARUMAS

Mūsų statybų procesas yra tvarus. Saulės kolektoriai pagamina 50 % energijos. Sunaudojame mažiau plieno, sumaniai transportuojame ir kiek galėdami sumažiname atliekų kiekį. Plienas yra 100 % perdirbamas.

Rekomendacijos

Dėkojame „Frisomat“, nes tik dėl jų jodinėjimo pamokas galime organizuoti ištisus metus. Tai ypač svarbu vadovaujant jodinėjimo mokyklai. Uždaras maniežas atrodo puikiai ir yra labai tvirtas. Tikrai galime rekomenduoti „Frisomat“.

 

„Frisomat“ mums padėjo išplėtoti verslą. Anksčiau nuomojomės patalpas, o dabar mums priklauso 6 sandėliai, kurie iš viso užima 19 000 kv. metrų plotą. Kokybė ir estetika padeda pritraukti ir išlaikyti ilgalaikius nuomininkus. Mums buvo suteiktas geriausias produktas už geriausią kainą.

Kartu su „Frisomat“ komanda įgyvendinome savo stratosferinį projektą. Payerne (Šveicarijoje) oro uosto specialiai pritaikytame angare telpa pirmasis pasaulyje saulės energija varomas stratosferinis dvivietis orlaivis. Esame novatoriai, kaip ir „Frisomat“.

Mūsų automobilių dalių ir kartono pakuočių verslas praaugo mūsų sandėlio tūrį. Skubiai reikėjo papildomos vietos. Kadangi mums skubiai reikėjo vietos atvykstantiems naujiems produktams laikyti, „Frisomat“ buvo geriausias pasirinkimas. Per mažiau kaip 35 dienas buvo pastatytas ir paruoštas naudoti naujas 2 000 kv. metrų sandėlis.

Mūsų klientai