Užuominos

Iš anksto paruoštas pastatas pastatomas greičiau

Mes didžiuojamės galėdami savo konstrukcijas statyti ant bet kokio paviršiaus. Sausas, pelkėtas, kietas, smėlio, nelygus ir kt. pagrindas mūsų konstrukcijoms ne kliūtis. Nepaisant to, pagrindą reikia tinkamai paruošti. Tai padaryti reikia prieš atvykstant mūsų statytojams, kad negaištumėte nei sekundės.

Pagrindo ruošimo patarimai:

 

  • Išlyginimas – paskleiskite pagrindą visame konstrukcijos plote (aplink pridedant po vieną papildomą metrą). Taip mums bus lengviau įrengti pamatus jūsų norimai konstrukcijai. Įsitikinkite, kad skirtumas tarp aukščiausio ir žemiausio taško neviršytų dešimties centimetrų. Nereikėtų tiesti kelio dangos – taip lengvai įrengsime iš anksto paruoštą pamatą.

 

  • Lengvas priėjimas – Mūsų statytojai turi 4x2 tipo sunkvežimį, kuriam reikia erdvės judėti visoje statybvietėje nepaisant oro sąlygų.

 

  • Betono užpylimas – Žinoma, betono pagrindą galite išsilieti ir patys. Tokiu atveju, susisiekite su mumis iš anksto ir mes nurodysime tikslius matmenis ir cheminių šankerių ar besiplečiančių varžtų padėtis. Taip pat turite užtikrinti, kad statybvietė atitinka leistinosios apkrovos reikalavimus, nurodytus bandomųjų gręžinių gręžimo ataskaitoje. Be to, statybvietėje negali būt vandens ir purvo.