Jūs esate čia: Pradžia » 7 unikalūs tipai » Pradžia

Flatrigma

Stilingi pramoniniai pastatai su plokščiu stogu.

  • Stilingas plokščias stogas. Minimalus stogo nuolydis (1,72°) suteiks jūsų sandėliui šiuolaikišką ir elegantišką išvaizdą.
  • Daugiau nei pramoninis pastatas. „Flatrigma“ pastatas puikiai gali būti naudojamas kaip ekspozicijų salė, gamybinės patalpos, pastatas biurui ir kt.
  • Maksimali erdvė. Šoninių sienų aukščiui esant iki 7 metrų, „Flatrigma“ pastate puikiai tilps patogi antro aukšto sistema– "Mezzanine".

„Flatrigma“ plieninius pastatus sparčiai surenka du „Frisomat“ specialistai, kurie naudoja lengvą kraną.

Ant bet kokių pamatų »
Plieninės atramos iki 7 m aukščio »
Jungiamosios plieno dalys »
Plieninė kraigo dalis »
Nuo vėjo apkrovos saugančios santvaros »
Aukštos kokybės izoliacija »
Stogo apdaila »
Stoglangiai »
Stogo latakai »
Papildomi elementai »
Apsauga nuo gaisro »
Plieninės sienos apdaila »
Segmentinės durys »

Ant bet kokių pamatų

Surenkamasis betoninis pamatas

Mes pritvirtiname „Flatrigma“ pastato atramas ant surenkamojo betoninio pamato. Įrengiame tinkamus sujungimo taškus atramoms, kad pastatą būtų galima pastatyti greitai ir efektyviai.

Betoninės grindys ar cokolinė sija

Betoniniai pamatai jau yra? Nuostabu, tuomet mes jums iš anksto pranešime, kaip jums reikės numatyti tvirtinimo vietas savo betoninėje plokštėje ar pamatuose.

Plieninės atramos iki 7 m aukščio

Atramos iš aukštos kokybės plieno

„Flatrigma“ pramoninio pastato ar ekspozicijų salės atramos yra pagrindiniai plieninės konstrukcijos elementai. „Frisomat“ kompanijoje mes naudojame aukštos kokybės HSS galvanizuotą plieną, padengtą storu cinko sluoksniu. Tokiu būdu jūs galite būti tikri, kad plieninė konstrukcija yra aukščiausios kokybės.

Iki 7 m aukščio

„Flatrigma“ pastatas su plokščiu stogu. Aukštį galite pasirinkti patys: nuo 4 m iki 7 m. Dėl šios savybės „Flatrigma“ pastatai gali būti įvairiausios paskirties: biurų patalpos, pramoniniai pastatai, ekspozicijų salės ir kt.

Maksimaliai išnaudokite aukštį

Dideliame „Flatrigma“ pastate puikiai galima įrengti mezzanine antro aukšto sistemą. Mūsų unikali plieninių konstrukcijų mezzanine antro aukšto sistema padės jums optimaliai išnaudoti visą pastato interjero erdvę.

Jungiamosios plieno dalys

Ypač tvirtas

Tvirtumas yra pati svarbiausia mūsų plieninių pastatų ir konstrukcijų savybė. „Flatrigma“ – ne išimtis. Siekdami užtikrinti, kad jūsų ekspozicijų salė ar pramoninis pastatas iš plieno visuomet išlaikytų formą, mes kartu sujungiame vertikalias ir horizontalias atramas itin stipriais jungiamaisiais elementais.

Tereikia tik surinkti

Kaip ir kiti elementai, „Flatrigma“ sandėlio jungiamosios dalys gaminamos mūsų gamykloje. Taigi mes tiekiame išbaigtus komponentus, kurie yra tinkami montuoti: su visais jungiamaisiais taškais ir tiksliai reikiamose vietose padarytomis angomis. Dėl šių ypatybių tereikia tik dviejų „Frisomat“ specialistų montavimo darbams atlikti žaibo greičiu.

Plieninė kraigo dalis

Maksimalus plotis tarp atramų – iki 20 m

„Flatrigma“ pastatas nėra visiškai plokščias. Tai iš anksto apgalvota. Nežymus stogo nuolydis (1,72°) mums padėjo padidinti atstumą tarp atramų iki 20 m. Be to, minimalus nuolydis yra reikalingas efektyviam drenažui.

Kraigo dalis kaip iškilimą žymintis akmuo

Plieninės atramos jungiamos kartu pagal individualius matmenis pritaikomoje kraigo dalyje pastato viduryje. Šis surenkamas komponentas yra gaminamas mūsų gamykloje su visais greitam montavimui reikiamais jungiamaisiais taškais.

Nuo vėjo apkrovos saugančios santvaros

Atšiaurus vėjas? Jokių bėdų!

„Flatrigma“ pastato plieninės atramos ir sienų apdaila yra atsparios atšiaurioms oro sąlygoms. Siekdami, kad pastatas būtų dar tvirtesnis, šoninėse sienose ir ant stogo įrengiame santvaras, saugančias nuo vėjo apkrovos. Tai reiškia, kad jūsų „Flatrigma“ pastatas puikiai atlaikys stiprius vėjo gūsius.

Nuo vėjo apkrovos saugančios santvaros yra jūsų pramoninio pastato standartinės specifikacijos dalis.

Tobula integracija

Nuo vėjo apkrovos saugančios santvaros yra gaminamos iš tokios pat medžiagos, kaip ir visa konstrukcija. Taigi šios santvaros bus tobulai integruotos į jūsų „Flatrigma“ pastatą.

Aukštos kokybės izoliacija

Visuomet tinkama temperatūra

Jūsų „Flatrigma“ tipo pastate netrukus pradės darbuotis daug darbuotojų, o galbūt lankysis nemažai klientų ir lankytojų. Žinoma, jūs norite, kad pastato viduje būtų maloni temperatūra: nei per karšta, nei per šalta. Reikiamai temperatūrai pasiekti jums padės mūsų naudojama izoliacija.

Išsirinkite tinkamą izoliaciją

„Flatrigma“ plieniniams pastatams mes siūlome įvairių tipų izoliaciją. Kai kuriais atvejais atitinkama izoliacija teikiama kartu su izoliacinėmis kasetėmis arba antikondensacine membrana. Visgi kompozicinės plokštės daugeliu atvejų yra stilingesnės. Viskas priklauso nuo jūsų pastato paskirties.

Stogo apdaila

Moderni išvaizda

„Flatrigma“ pastato stogas yra beveik plokščias. Jo nuolydis yra vos 1,72 laipsnio, todėl pastatas puikuojasi tvirta, elegantiška ir modernia išvaizda, kuri puikiai tinka ekspozicijų salei, biurų patalpoms ar dideliam pramoniniam padaliniui.

 

Plieninė stogo danga

Dažytos plieninės stogo dangos plokštės standartiškai yra RAL 9002 ( pilkai baltos spalvos). Jos yra dengtos polistireno izoliacija. PVC plėvelė yra visiškai atspari vandeniui ir ilgaamžė. Jūs taip pat galite įsirengti stoglangius, kad į patalpas patektų pakankamai dienos šviesos.

 

Surenkamieji plieniniai lakštai

Visi „Flatrigma“ pastato plieniniai lakštai yra gaminami mūsų Antverpeno gamykloje. Jie yra pritaikomi pagal individualius poreikius bei greitai surenkami. Dėl unikalios „Frisomat“ sistemos „Meccano“ jūsų pastatą greitai ir efektyviai surinks vos du montuotojai.

Stoglangiai

Įsileiskite dienos šviesą

Ar „Flatrigma“ pastatą naudosite kaip ekspozicijų salę? Eksponuosite automobilius ar kitokią įrangą? Jei taip, jums reikės kuo daugiau dienos šviesos. Galima įrengti įstiklintas šonines sienas bei naudoti peršviečiamą stogo apdailą.

Greitas įdiegimas

Jums tereikia vieno rangovo, kad būtų pastatytas jūsų „Flatrigma“ pastatas. „Frisomat“ tiekia ne tik plieninius komponentus. Mes taip pat pasirūpiname ir stoglangiais. Greitis, efektyvumas ir kokybės garantija.

Stogo latakai

Plieniniai stogo latakai

Mes gaminame stogo latakus ir nutekamuosius vamzdžius iš tokio paties šalto valcavimo būdu galvanizuoto HSS plieno, kaip ir visą pastatą. Netgi spalva yra identiška. Tai reiškia, kad vamzdžiai neišsiskirs, ir jūsų pastatas išsaugos savo elegantišką eksterjerą.

Vis dėlto norėtumėte, kad latakai būtų kitokios spalvos? Jokių problemų!

Paskaičiuota iš anksto

„Flatrigma“ pastatas atrodo plokščias, bet taip nėra. Garantuojame, kad dėl minimalaus 1,72 laipsnių stogo nuolydžio lietaus vanduo puikiai nutekės žemyn. Be to, mūsų inžinieriai preciziškai tiksliai apskaičiuos, kiek nutekamųjų vamzdžių reikia jūsų pastatui lietaus vandeniui tinkamai pašalinti.

Papildomi elementai

Lankstumas ir pasirinkimo laisvė

Galite pasirinkti papildomus elementus, kuriuos mes įrengsime jūsų pastate. Langai, didelės ar mažos durys? Ar mezzanine antro aukšto sistema? Medienos plokštės šoninėje sienoje? „Flatrigma“ konstrukcijos pagrįstos maksimalaus lankstumo principu, todėl jūs galite pasistatyti tokį pastatą, kokio jums reikia.

Pritaikykite „Flatrigma“ konstrukcijas pagal savo poreikius

Akivaizdu, kad tai, kaip atrodys jūsų plieninis pastatas, priklausys nuo jūsų verslo pobūdžio. Statinio dizainas bus pagrįstas jūsų idėjomis ir įžvalgomis.

Apsauga nuo gaisro

Gaisras? Nepanikuokite!

Žinoma, netrukus jūs pasirūpinsite, kad pastate būtų gesintuvų. Priešgaisrinė sauga taip pat yra ir mūsų prioritetas. Stogo konstrukcijose yra numatytos dūmų angos, pro kurias pašalinamos dujos, dūmai ir kitos kenksmingos medžiagos.

Mūsų plieninės konstrukcijos atitinka griežčiausią standartą Bs1-d0.

Izoliacija – papildoma priešgaisrinė sauga

Kompozicinės plokštės ne tik užtikrina malonią ir šiltą temperatūrą pastato viduje, bet ir yra atsparios ugniai. Tai garantuoja, kad jums neturėtų kilti sunkumų, evakuojant darbuotojus.

Plieninės sienos apdaila

Profiliuoti trapeciniai plieno lakštai

Visos „Flatrigma“ pastato šoninės sienos yra iš galvanizuoto šaltuoju būdu valcuoto HSS plieno, kuris gaminamas mūsų gamykloje prieš pradedant statybas.

Plienas ar mediena?

„Flatrigma“ pastato plieninė sienos apdaila gali būti 15 RAL spalvų. Jūs taip pat galite rinktis medieną ar įstiklintas sienas, suteikdami savo pastatui unikalumo. Sienas galite palikti ir atviras, nes „Flagtrima“ pastatui visai nebūtina turėti šonines sienas, jei jūs jų nenorite.

Dydis pagal jūsų norus

Maksimalus „Flatrigma“ konstrukcijos atstumas tarp atramų yra 20 metrų, tačiau jūs galite kartu sujungti dvi konstrukcijas ir gausite 40 metrų pločio interjero erdvę tik su viena atramų eile per vidurį. Planuojate ateityje padidinti savo pastatą į ilgį? Tai įmanoma. Mums net nereikia daryti jokių pakeitimų esamoje konstrukcijoje!

Segmentinės durys

Segmentinės ar stumdomos durys

Norite stumdomų plieninių durų? Pageidautumėte automatinių segmentinių durų? O gal užteks tik kelių durų patekti į pastato vidų? Jūs renkatės, mes įrengiame.

Didelės ar mažos durys?

Plieninė „Flatrigma“ pastato konstrukcija yra pakankamai tvirta įvairių dydžių durims įrengti. Mūsų inžinieriai pasirūpins tiksliais paskaičiavimais, siekdami išlaikyti jūsų pastato vientisumą.