Jūs esate čia: Pradžia » 7 unikalūs tipai » Pradžia

„Sigma“

Tradicinis surenkamas pramoninės paskirties pastatas su tvirčiausiais „Sigma“ komponentais.

  • „Sigma“ segmentai - stipriausi mūsų segmentai iš šaltuoju būdu valcuoto „HSS“ plieno, užtikrinančio, kad plieninė konstrukcija liks tvirtai stovėti net atšiauriausiomis sąlygomis.
  • Aukštas ir platus angaras - dėka 16 metrų pločio ir 5 metrų šoninių sienų, „Sigma“ angare sutalpinsite beveik viską.
  • Tobulas išbaigtumas - savo „Sigma“ angarui rinkitės mažus ar didelius vartus, apšiltinimą, stoglangius, „Mezzanine“antro aukšto sistemą bei mėgstamą spalva iš „RAL“ spalvų paletės.

Jūsų pramoninės paskirties pastatą per trumpą laiką pastatys du „Frisomat“ surinkimo specialistai.

Surenkami betono pamatai »
Kolonos iš cinkuoto plieno »
Plieninės jungiamosios detalės »
Kraigo kokybė »
Apsauginiai lynai nuo vėjo - dar didesnis tvirtumas »
Pasirinkite norimą pastato apšiltinimo būdą »
Plieninis stogas »
Stoglangiai stogo kraige »
Plieniniai „Sigma“ stogo latakai »
Priešgaisrinė sauga »
Plieninė sienų danga »
Dideli segmentiniai vartai »
„Mezzanine“ antro aukšto sistema - papildomas grindų plotas »

Surenkami betono pamatai

Surenkami betono pamatai

Mes paruošiame betoninio pagrindo blokus savo gamykloje ir pristatome juos jau paruoštus surinkti kartu su visais jūsų pastato plieniniais elementais. Tai reiškia, kad pastatas bus surenkamas greitai ir efektyviai. Be to, pastatas gali būti lengvai perkeliamas į kitą vietą.

 

Betono liejimas statybvietėje

Ar jūsų numatytoje pastato vietoje nelygus pagrindas? Ar pageidaujate betoninių grindų savo pramoninės paskirties pastate? Jokių problemų. Sumani „Frisomat“ sistema garantuoja sklandų surinkimą daugelyje vietovių.

 

Paruošti tvirtinimo taškai

Mes visuomet užtikriname reikiamą tvirtinimo taškų skaičių bei teisingas jų vietas. Dėl to pastatas surenkamas itin greitai.

Kolonos iš cinkuoto plieno

Plieninės kolonos su „Sigma“ profiliais

Angaro pavadinimas „Sigma“ paimtas iš plieno profilių, kuriuos naudojame kolonoms. „Sigma“ profilis užtikrina tvirtumą statant didelio pločio angarus. Pastato šoninės sienos gali būti nuo 2.5 iki 5 metrų aukščiau.

 

Aukščiausios kokybės šalto valcavimo plienas

Savo plieno profiliams, kolonoms ir lakštams visuomet naudojame HSS plieną. Siekiant užtikrinti maksimalų patvarumą, plienas cinkuojamas naudojant 275 gramus cinko kvadratiniam metrui. Rezultatas: jūsų plieninis pastatas yra itin tvirtas.

 

Surenkamosios plieno kolonos

Pjovimo įranga ir suvirinimo aparatai jūsų statybvietėje nebus reikalingi. Visi elementai, įskaitant plienines kolonas, prieš surinkimą paruošiami mūsų gamykloje. Tai reiškia, kad visi jungimo taškai yra tiksliai reikiamose vietose ir tobulai sutampa. Statybos proceso dėka, montavimas atliekamas itin greitai.

Plieninės jungiamosios detalės

Suvirinta iš anksto

Jūsų pastato jungiamosios detalės yra patys svarbiausi elementai. Jie yra pastato „kertiniai akmenys“. Štai kodėl plieninės jungiamosios dalys ruošiamos iš anksto mūsų gamykloje. Tuomet naudojant varžtus ir veržles surenkama plieninė konstrukcija.

 

Surenkamosios jungiamosios detalės

Neabejotinai visos jungiamosios ir kampinės dalys turi jungimo su kolonos ir plieninėmis santvaromis taškus. Tokiu būdu plieninio pastato surinkimo laikas sutrumpėja iki absoliutaus minimumo.

 

Paruošta statyti kad ir rytoj

Norite pailginti savo pastatą rytoj? Jei taip, mūsų jungiamosios detalės tam jau paruoštos. Esama plieninė konstrukcija gali likti savo vietoje pridedant papildomo ilgio jūsų esamam plieniniam „Sigma“ pastatui.

Kraigo kokybė

Plieninis stogas

Plieninio pramoninės paskirties pastato ar saugyklos kraigas garantuoja konstrukcijos vientisumą. Štai kodėl naudojame tokį pat šaltuoju būdu valcuotą cinkuotą plieną kaip ir kolonoms bei stogo dangai. Jis toks pat storas ir tvirtas.

 

Paruošta iš anksto

Pramoninės paskirties pastato statyba apgalvota taip, kad statybvietėje pastatas išaugtų itin greitai. Plieninio kraigo elementus ruošia meistrai mūsų gamykloje, naudojantys moderniausią įrangą. Štai kaip mes garantuojame konstrukcijos kokybę ir surinkimo greitį.

 

Jokių santvarų po stogu

„Sigma“ sandėlio plieninis stogas yra pakankamai tvirtas, todėl nereikia jokių papildomų atramų. Tai reiškia, kad šoninis sienų aukštis nėra maksimalus, nes dėl 22° stogo nuolydžio prekės gali būti saugomos net aukščiausioje vietoje po kraigu.

Apsauginiai lynai nuo vėjo - dar didesnis tvirtumas

O jei pradėtų pūsti stiprus vėjas?

Jūsų plieninė konstrukcija yra itin lengva. Tai laikoma privalumu, tačiau ar neturi įtakos konstrukcijos tvirtumui? Visiškai ne. Mūsų atlikti bandymai visiškai aiškiai parodo, kad mūsų plieniniai pramoninės paskirties pastatai gali atlaikyti atšiaurias oro sąlygas kaip ir kitos plieninės konstrukcijos.

 

Plieninės apsaugos nuo vėjo.

Gerai apgalvotos apsaugos nuo vėjo turi svarbios įtakos konstrukcijos tvirtumui ir vientisumui. Šie plieniniai lynai tarp vertikalių kolonų tvirtai laiko konstrukciją savo vietoje, net ir esant žvarbiam orui. Montuojame juos labai kruopščiai, todėl jie vargiai pastebimi. Apsauginiai lynai nuo vėjo įtraukti į standartinę „Sigma“ pastato specifikaciją.

Pasirinkite norimą pastato apšiltinimo būdą

Maloni temperatūra

Per karšta vasarą ir per šalta žiemą? Tik ne mūsų plieniniuose pramoninės paskirties pastatuose ar biurų pastatuose. Izoliacinę medžiagą renkatės patys priklausomai nuo pastato naudojimo paskirties.

 

Daugiasluoksnės plokštės ar izoliaciniai paketai

Sandėlyje ar plieniniame depe bus sumontuota viskas, ko reikia tinkamam pastato apšiltinimui, yra izoliaciniai paketai šoninėse plokštėse. Tačiau jei pastatą naudojate kaip ekspozicijų salę ar biurų patalpas, geriausia sienose montuoti daugiasluoksnes plokštes. Jos palaiko malonią temperatūrą bet kuriuo metu.

Plieninis stogas

Plieniniai trapecijos formos lakštai

„Sigma“ pastato stogą sudaro trapecijos formos plieniniai lakštai, kurie garantuoja maksimalų tvirtumą ir optimalų lietaus vandens nubėgimą. Išorė atrodo šiuolaikiškai ir moderniai – ypač kai savo pastato spalvą galite rinktis iš 15 „RAL“ spalvų.

 

Aukštos kokybės plienas

Trapecijos formos stogo plieniniai lakštai yra tokie pat tvirti kaip ir kolonos bei grebėstai, ant kurių jie uždėti. Jiems naudojame tokį pat cinkuotą „HSS“ plieną, ruošiamą mūsų gamykloje. Maksimalus „Sigma“ pastato plotis siekia 16 metrų.

 

„Meccano“ tipo surinkimo sistema nuo pradžios iki galo

Plieninė stogo danga sumontuojama mūsų specialistų žaibo greičiu. Jungiamieji taškai numatomi iš anksto ir paruošiami gamykloje. Tuomet darbas užbaigiamas žaibo greičiu varžtų ir veržlių pagalba statybvietėje.

Stoglangiai stogo kraige

Dienos šviesa viduje

Pastate itin svarbi dienos šviesa. Galite rinktis elektrinį apšvietimą, tačiau dažnai jo perdaug, nes sumaniai įrengti stoglangiai per visą stogo ilgį yra daug efektyvesnė alternatyva.

 

Tvirtumas - svarbiausia mūsų korta

Galite patys nuspręsti, kiek šviesos turi patekti į pastato vidų ir kur. Mūsų inžinieriai apskaičiuos pastato stabilumą iš anksto. Dienos šviesos plokštės neturi įtakos šiam stabilumui.

 

Surenkami stoglangiai

Permatomos plokštės pagal konkrečius išmatavimus gaminamos „Frisomat“ ir prieš montavimą ruošiamos mūsų gamykloje. Todėl jos surenkamos taip pat greitai kaip ir kiti „Sigma“ sandėlio ar pramoninės paskirties pastato elementai.

Plieniniai „Sigma“ stogo latakai

Greitai nubėgantis lietaus vanduo

Jūsų „Sigma“ sandėlio stogo nuolydis yra 22 laipsnių, o tai reiškia, kad vanduo lengvai nubėgs nuo stogo. Vanduo surenkamas plačių plieninių stogo latakų ir lietvamzdžių pagalba pastato šonuose.

 

Nekrenta į akis

Galite patys pasirinkti stogo latakų ir lietvamzdžių spalvą. Standartiškai, jie gali būti tokios pat spalvos, kaip ir šoninės sienos, kad nekristų į akis. Tačiau, taip pat galite sukurti ir spalvų kontrastą.

Priešgaisrinė sauga

Atitinka visus standartus

Jūsų „Sigma“ pastatas atitinka visas Europos priešgaisrinės saugos taisykles, taikomas pramoniniams statiniams iš plieno. Mūsų pastatai atitinka standartą „BS1-d0“. Priešgaisrinė sauga garantuojama net jei apšiltinsite pastatą akmens vata ar daugiasluoksnėmis plokštėmis.

 

Dūmų angos stoge

Dūmai, dujos ir kitos kenksmingos medžiagos greitai pasišalinamos per dūmų ventiliaciją, todėl jūsų pastatas nuolat tinkamai vėdinamas. Jūsų prašymu galime sumontuoti įvairias dūmų angas pastate, jūsų pageidaujamose vietose (virš įrenginių, biurų ir t.t.)

Plieninė sienų danga

Plieniniai trapecijos formos lakštai

Trapecijos formos plieno lakštus tvirtiname prie plieninių kolonų jūsų pramoninės paskirties pastato šone siekiant apšiltinti jį pilnai. Šoninių sienų danga gaminama iš to paties šaltuoju būdu valcuoto „HSS“ plieno, kaip ir likusios konstrukcijos dalys.

 

Kaip atrodys jūsų pastato šoninės sienos, renkatės jūs

Norite plieninių šoninių sienų? Jei taip, galite rinktis iš 15 „RAL“ spalvų asortimento. Taip pat galite rinktis medžio ar stiklo plokštes. Arba galite palikti vieną sieną iš dalies ar visiškai atvirą: viskas įmanoma.

Dideli segmentiniai vartai

Patogūs vartai

Jūsų pastatas turi būti patogus, lengvai naudojamas jums ir jūsų darbuotojams, o taip pat čia turi būti patogu priimti ar išsiųsti produktus bei žaliavas. Štai kodėl jūsų pastate mielai įrengsime plačius vartus - plieninius stumdomus vartus ar pilnai automatinius segmentinius vartus. Rinktis jums.

 

Norite platesnių? Aukštesnių? Daugiau vartų? Jokių problemų

Plieninės „Frisomat“ konstrukcijos privalumai? Neribotas pritaikymas. Vartai gali būti tokio dydžio ir pločio, kokio tik pageidausite, o įrengti juos galima, kur tik pageidaujate.

„Mezzanine“ antro aukšto sistema - papildomas grindų plotas

Viršutinis jūsų plieninio pastato aukštas

Reikia papildomos erdvės produktams sandėliuoti ar biuro patalpoms? Tokiu atveju, jūsų plieniniame pastate geriausiai pasitarnaus „Mezzanine“ antro aukšto sistema. Tokiu būdu padvigubinsite naudingąjį pastato plotą.

 

Viskas statoma tuo pačiu metu

Visos medžiagos „Mezzanine“ antro aukšto sistemai ruošiamos mūsų gamykloje prieš montavimą. Tai reiškia, jog surinkinėjant pastatą ir įrengiant „Mezzanine“ antro aukšto sistemą dirbate tik su vienu tiekėju.

 

Idealus sprendimas biuro erdvei sukurti

„Mezzanine“ antro aukšto sistemos dėka jūsų plieniniame pastate gali būti įrengtas puikus biuras. Taip vienoje vietoje yra ir jūsų pramoninės paskirties pastatas ir biuras.