Jūs esate čia: Pradžia » 7 unikalūs tipai » Pradžia

„Flatro“

Itin tvirtas plieninis pramoninis pastatas su plokščiu stogu.

  • Plokščio stogo santvaros- „Flatro“ pastato konstrukcija turi papildomą armatūrą – dėka šaltojo valcavimo plieno santvaros.
  • Didelis atstumai tarp atramų. 25 m pločio „Flatro“ konstrukcijos tinka bet kokios paskirties pramoniniam pastatui.
  • Tobula smulkmena- Pasirinkite savo plieniniam pastatui užbaigimo elementus: izoliaciją, elegantišką apdailą, stoglangius bei "Mezzanine" antro aukšto sistemą.

„Flatro“ taip pat puikiai tinka įrengti ekspozicijų salę, biurų patalpas ar didelį gamybos pastatą. Du „Frisomat“ montuotojai akimirksniu pastatys jūsų sandėlį.

Plienas ir betonas - sėkmingas derinys »
Tvirtos plieninės atramos »
Aukštos kokybės jungiamieji elementai »
Tvirtas kraigas »
Patikima apsauga nuo vėjo apkrovos »
Jūsų plieninės konstrukcijos izoliacija »
Ant stogo – galvanizuotas plienas »
Stoglangiai – optimali dienos šviesa »
Priešgaisrinė sauga »
Sienų apdaila »
Segmentinės durys »

Plienas ir betonas - sėkmingas derinys

Surenkamasis betoninis pamatas

Jūsų plieninis pramoninis pastatas stovės patikimai. Jis statomas ant tvirtų pamatų. Surenkamasis betoninis pamatas yra tiksliai pritaikomas jūsų pastatui ir užtikrina stabilumą bei tvirtumą ant bet kokio paviršiaus.

Betoninės grindys ar cokolinė sija – dar viena galimybė

Žinoma, jūs galite statyti plieninį „Flatro“ pastatą ir ant išlietų betoninių pamatų. Šiuo atveju jūsų betoniniuose pamatuose mes paruošime vietas atramoms tvirtinti, kad plieninį pastatą būtų galima surinkti greitai ir efektyviai.

Ant bet kokio paviršiaus

Norite statyti nelygaus reljefo sklype? Ant žemėjančio šlaito? Tam tinka mūsų pamatų elementai: bet kokioje vietoje ir ant bet kokio paviršiaus.

Tvirtos plieninės atramos

8 m aukščio plieninės atramos

Minimalus „Flatro“ konstrukcijos aukštis yra 4 m, o maksimalus – 8 m. Tokį aukštį pasiekiame, naudodami ypač stiprias plienines atramas su dvigubu SIGMA (∑ ) profiliu. Šis statybos būdas garantuoja, kad statinys tvirtai stovės net ir esant pačioms sudėtingiausioms oro sąlygoms.

Stogo santvaros

„Flatro“ siūlo plačiausią perdangą su plokščiu stogu - iki 25 m pločio Tokį plotį pasiekiame, sutvirtindami stogo konstrukciją kraigo santvaromis, t.y. pastato stogo konstrukcijoje mes montuojame papildomas santvaras ir sijas.

Aukštos kokybės plienas

Visos plieninės atramos yra gaminamos iš aukštos kokybės šaltuoju būdu valcuoto-galvanizuoto HSS plieno. Mes viską paruošiame savo gamykloje, todėl surinkimo darbai atliekami žaibo greičiu.

Aukštos kokybės jungiamieji elementai

Ypač tvirti jungiamieji elementai

Tose vietose, kur susijungia atraminės kolonos ir stogo sijos, mes sumontuojame konstrukcijos užbaigimui kampinius elementus. Šiuos jungiamuosius elementus iš anksto pagamina mūsų gamyklos meistrai. Taip mes esame tikri, kad jungiamieji elementai puikiai tiks montuojant konstrukcijas.

Aukštos kokybės plienas

„Flatro“ pastato kampiniai elementai gaminami iš tokio pat plieno kaip ir visi kiti statinio komponentai. Be to, laikantis mūsų „Meccano“ sistemos, jie gaminami taip, kad montavimo darbus būtų galima atlikti greitai, kaip kad ir kalbant apie plienines kolonas, sijas, stogą ir sienų apdailą.

Pasiruošę plėstis

Jūsų „Flatro“ pastato ilgis gali būti toks, kokio norite. Tai nebūtinai turi įvykti iš karto. Norite rytoj pailginti savo pastatą? Jei taip, jūsų pastate jau yra sumontuoti tam skirti jungiamieji elementai. Papildomus komponentus galima labai greitai prijungti prie esamo pastato, negriaunant dabartinių konstrukcijų.

Tvirtas kraigas

Maksimalus plotis tarp atramų – iki 30 m.

„Flatro“ atrodo plokščias, bet taip nėra. Nedidelis stogo nuolydis padėjo mums padidinti plotį tarp atramų iki 30 m ir užtikrinti efektyvų lietaus vandens nutekėjimą.

Kraigas kaip iškilimą žymintis akmuo

Plieninės stogo sijos susijungiamos tarpusavyje pastato viduryje pagal numatytus išmatavimus kraigo dalei Šie surenkami komponentai yra gaminami mūsų gamykloje su visais greitam montavimui reikiamais jungiamaisiais mazgais.

Patikima apsauga nuo vėjo apkrovos

Padidintas tvirtumas ir apsauga nuo vėjo apkrovų

9 m aukščio, 25 m pločio ir kai kuriais atvejais 50 m ilgio pastatas yra itin veikiamas vėjo. Siekdami, kad pastatas būtų dar tvirtesnis, šoninėse sienose ir ant stogo įrengiame santvaras, saugančias nuo vėjo apkrovos. Nuo vėjo apkrovos saugančios santvaros yra „Flatro“ statinio standartinės specifikacijos dalis.

Į akis nekrintanti apsauga nuo vėjo apkrovos

Nuo vėjo apkrovos saugantys komponentai yra integruojami į konstrukciją ir suteikia pastatui charakteringą pramoninę išvaizdą. Visos nuo vėjo apkrovos saugančios santvaros yra gaminamos iš tokios pat kokybės plieno.

Jūsų plieninės konstrukcijos izoliacija

Jokio šalčio ar drėgmės

Jūsų plieninis pramoninis pastatas atlaikys bet kokias oro sąlygas. Be to, dėl tinkamos izoliacijos jūs visai nejusite lauke tvyrančio šalčio ar karščio. Viduje palaikoma optimali temperatūra, reguliuojant kondensavimą.

Akmens vata, stiklo vata ar kompozicinės plokštės

Mes suteikiame galimybę jums patiems pasirinkti savo „Flatro“ pastato izoliaciją. Akmens ir stiklo vatos kaina yra žemesnė nei sandwich plokščių, tačiau pastarosios pasižymi geresnėmis izoliacinėmis savybėmis. Izoliacijos tipas mums nesudaro didelės reikšmės: visas izoliacines medžiagas mes paruošiame savo gamykloje ir greitai sumontuojame statybvietėje. Taigi jums nereikia ieškoti išorinio izoliacinių medžiagų tiekėjo.

Ant stogo – galvanizuotas plienas

Plokščias plieninis stogas

„Flatro“ pastato stogo nuolydis yra 1,72 laipsnio, todėl stogas atrodo visiškai plokščias. Tai suteikia pastatui modernią ir stilingą išvaizdą. Dėl konstrukcijų su tokiu plokščiu stogu „Flatro“ statiniai gali būti įvairiausios paskirties: nuo ekspozicijų salių iki biurų patalpų, įskaitant ir pramoninius pastatus.

 

Profiliuoti trapeciniai plieno lakštai

Visi „Flatro“ pastato stogo lakštai yra pagaminti iš galvanizuoto šaltuoju būdu valcuoto HSS plieno, kuris yra tvirtas, lengvas ir atsparus korozijai. Plieninės stogo dangos plokštės yra RAL 9002 ( pilkai baltos spalvos). Ant viršaus klojamos PVC plėvele dengtos polistireno izoliacijos plokštės. Taip užtikrinamas atsparumas vandeniui.

Stoglangiai – optimali dienos šviesa

Natūrali dienos šviesa pro stogą

Ar savo „Flatro“ pastatą naudosite kaip ekspozicijų salę arba biurų patalpas? Jei taip, jums reikės daug dienos šviesos. Ji gali patekti pro langus ar stiklines plokštes, tačiau efektyviausias būdas yra pro stogą.

Pasirinkimo laisvė

Norėtumėte, kad jūsų „Flatro“ pastatą užlietų dienos šviesa? Tuomet rinkitės stoglangius šalia kraigo per visą jūsų pastato ilgį arba tam tikrą skaičių mažesnių peršviečiamų plokščių strategiškai parinktose vietose. Visus šiuos variantus galima įgyvendinti.

Priešgaisrinė sauga

Atitiktis reglamentuose išdėstytiems reikalavimams

Mūsų pastatyti sandėliai puikiai atitinka priešgaisrines saugos taisykles. Jie yra daug kartų saugesni nei apibrėžta reikalavimuose, net ir kalbant apie priešgaisrinę saugą. Mūsų statiniai atitinka griežčiausią Europos standartą Bs1-d0.

Papildomos ventiliacinės angos

Dūmai ir kenksmingos dujos lengvai pasišalina per „Flatro“ sandėlio stoge integruotas ventiliacines angas. Šias angas įrengsime patys. Jums nereikia ieškoti trečiosios šalies, kad įrengtų šiuos svarbius jūsų pastato komponentus.

Sienų apdaila

Dydis pagal jūsų norus

„Flatro“ pastatai yra iki 25 m pločio ir 9 m aukščio. Na, o ilgis priklauso nuo jūsų. Jūs taip pat be problemų vėliau galėsite pailginti savo pastatą ar prie jo prijungti kitą konstrukciją, nedarydami jokių didelių pakeitimų esamame statinyje.

Plieninės sienos apdaila

„Frisomat“ pastatų sienoms gaminti naudojame HSS plieną iš išskirtinę reputaciją turinčių plieno tiekėjų. Visi profiliniai trapeciniai lakštai gaminami prieš pradedant montavimo darbus.

Pasirinkite spalvą

„Frisomat“ pastato plieninės sienos apdaila gali būti 15 RAL spalvų. Jūs taip pat galite rinktis medieną arba stiklines sienas. „Flatro“ sandėliui visai nebūtina turėti šonines sienas, jei jūs jų nenorite.

Segmentinės durys

Didelės ar mažos durys?

Klausimo esmė yra ne tai, arnorite durų savo statinyje, bet labiau tai,, kokio dydžio jos turi būti. Ar jums pakaks įėjimo durų? O galbūt jums reikia vartų sulig viso jūsų pastato pločiu, tinkančių orlaivių angarams ar sandėliavimui ir t.t. Tam tiks mūsų itin plačios durys.

Segmentinės ar stumdomos durys

Ar stumdomos plieninės durys tiks? Jei taip, mes jas įrengsime tuo pačiu metu, kaip ir montuodami kitus jūsų pastato elementus. Ar norėtumėte, kad jūsų „Flatro“ pastate būtų segmentinės durys? Jei taip, mes parengsime visas tvirtinimo vietas, o duris sumontuosime pačioje pabaigoje.