Jūs esate čia: Pradžia » 7 unikalūs tipai » Pradžia

„Ceptra"

Didesnis stabilumas esant didesniems pastato matmenims.

  • Aukštų šonų – plieno konstrukcijos gali būti iki devynių metrų aukščio ir dvidešimt penkių metrų pločio, todėl puikiai tinka biurui ar gamybos patalpoms.
  • Neprilygstamas stabilumas – plieno santvaros ant stogo užtikrina puikų stabilumą net ir ekstremaliomis sąlygomis.
  • Aukštos kokybės plienas – statomas ant žemės, iš aukščiausios kokybės šalto valcavimo „HSS" plieno, platus pritaikymo spektras.

Jūsų „Ceptra" sandėlį pastatys du „Frisomat" specialistai vadovaujantis visais reglamentais ir standartais.

Tvirtas pamatas »
Iki devynių metrų aukščio cinkuoto plieno lakštai »
Ypatingai tvirtos jungiamosios detalės »
Kraigo dalis užbaigti pastato konstrukciją »
tvirtumą užtikrina trosai nuo vėjo »
Apšiltinkite savo pastatą »
Trapecijos formos lakštai ant stogo »
Permatomos plokštės »
Vienodos spalvos stogo latakai »
Individualizuokite pastatą »
Išskirtinis dėmesys priešgaisrinei saugai »
Tvirtos ir spalvingos plieno sienos »
Segmentiniai vartai ir dar didesnis pritaikymas »

Tvirtas pamatas

Iš anksto pagaminti betono pamatai

Be plieno plokščių ir kolonų mes taip pat tiekiame iš anksto pagamintus pamatų elementus. Šie elementai tiekiami su reikiamomis jungimo su plieno konstrukcija detalėmis, todėl pastatas pastatomas žaibo greičiu.

Tinka ant betoninio pagrindo ir cokolinių sijų

Norite statyti „Ceptra" pastatą ant nelygaus pagrindo? Jokių problemų. Pastatą galime statyti tiek ant betono sijų, tiek ant betoninio pagrindo. Tokiu atveju aptarsime tikslias kolonų tvirtinimo taškų vietas.

Iki devynių metrų aukščio cinkuoto plieno lakštai

Nuo keturių iki devynių metrų aukščio
Dėka lanksčios konstrukcijos sistemos, „Ceptra" gali būti nuo 4 iki 9 metrų aukščio ir nuo 15 iki 25 metrų pločio. Nesvarbu, kokio dydžio pastato pageidaujate, su „Ceptra" visuomet rasime sprendimą.

Tvirtos „Sigma" dalys

Kolonoms naudojame „HSS" plieną dvigubam „Sigma" profiliui. Tokiu būdu gauname tvirtą, bet tuo pačiu lengvą konstrukciją.

Griežta kokybės kontrolė

Visas kolonoms ir stogo konstrukcijoms naudojamas plienas gaminamas mūsų gamykloje Antverpene. Taip pat reguliariai tikriname šaltojo valcavimo plieno kokybę tiekėjų gamyklose, kad jūs visuomet galėtumėte džiaugtis tvirčiausio plieno, atitinkančio griežčiausius gamybos standartus, teikiamais privalumais.

Ypatingai tvirtos jungiamosios detalės

Svarbiausi elementai

Kampai ir jungimo detalės itin svarbios jūsų plieno konstrukcijos vientisumui užtikrinti. Šie komponentai gaminami pagal užsakymą mūsų gamykloje. Čia mes geriausiai galime užtikrinti kontrolę ir garantuoti aukščiausią jūsų pastato kokybę.

Iš anksto pagamintos jungiamosios detalės

Kiekviena jungiamoji detalė turi tiksliai reikiamose vietose išgręžtas ertmes ir jungimo taškus. Tai reiškia, kad surinkimo metu visi plieninės konstrukcijos elementai idealiai atitiks vienas kitą. Tai taupo laiką.

Kraigo dalis užbaigti pastato konstrukciją

Itin tvirta surenkama kraigo dalis

„Ceptra" pastato kraigas gaminamas mūsų meistrų gamykloje pagal iš anksto nustatytus matmenis. Dėl to tvirtos sujungimo detalės gali būti greitai sumontuojamos statybvietėje užtikrinant jūsų konstrukcijos tvirtumą nuo pat pirmųjų dienų.

Dešimties laipsnių stogo nuolydis

Jūsų „Ceptra" pastato stogo nuolydis yra 10 laipsnių. Dėl to sandėlis atrodo moderniai ir šiuolaikiškai, pastatas idealiai tinka sandėliavimui, erdviai ekspozicijai ar biurų patalpoms. „Ceptra" gali būti pritaikoma prie jūsų poreikių: „mezzanine" antro aukšto sistema biurų patalpoms, tentas papildomoms sandėliavimo reikmėms ir t.t.

tvirtumą užtikrina trosai nuo vėjo

Plieno trosai

Devynių metrų aukščio plieno konstrukcija yra gana didelis objektas vėjo atžvilgiu. Tačiau tai ne problema: Tarp plieno kolonų ir stogo mes tiesiame plieninius trosus nuo vėjo, kurie suteikia konstrukcijai papildomo tvirtumo. Šiuos komponentus gaminame pagal specialius matmenis, todėl jie idealiai tinka konkrečiam pastatui, o surinkimas reikalauja itin mažų laiko sąnaudų.

Trosai nuo vėjo įtraukti į standartinę „Ceptra" komplektuotę.

Gamyba įmonės viduje

Mes naudojame tokios pat kokybės plieną, koks naudojamas kolonoms ir stogo dangai. Taigi visas pastatas pagamintas iš „HSS" plieno, atitinkančio griežčiausius kokybės reikalavimus.

Apšiltinkite savo pastatą

Idealiai tinka biurų pastatams

Dėka tiesių šoninių sienų ir horizontalių lubų, „Ceptra" puikiai tinka naudoti biurų patalpoms. Taip pat pastatas gali būti apšildomas. Taigi jūsų personalas gali dirbti malonios temperatūros sąlygomis.

Stiklo vata ar daugiasluoksnės plokštės? Jūsų teisė rinktis!

Mes mielai aptarsime su jumis „Ceptra" pastatų apšiltinimo galimybes ir sprendimus. Aukštos kokybės daugiasluoksnės plokštės užtikrina aukščiausią apšiltinimo lygį bei stilingai atrodo. Izoliaciniai stiklo vatos paketai yra pigesnė alternatyva. Mūsų specialistai mielai jums padės apsispręsti.

Trapecijos formos lakštai ant stogo

Tvirtas plienas

„Ceptra" pastato stogą sudaro iš anksto nudažyti, cinkuoti ir oro sąlygoms atsparia danga dengti trapecijos formos plieno lakštai. Mes naudojame tik geros reputacijos tiekėjų tiekiamą „HSS" plieną.

Gaminama pagal užsakymą, jūsų pageidaujamos spalvos

Plieną pjaustome ir lankstome savo Antverpeno gamykloje tiksliai pagal matmenis. Tokiu būdu statytojai gali nedelsiant pradėti surinkinėti paruoštus komponentus. Stogo dangos spalvą galima rinktis iš 15 RAL spalvų nuo geltonos iki žalios bei nuo raudonos iki mėlynos arba bet kokį šių spalvų derinį. Taigi pastatas gali atrodyti tiksliai, kaip jūs pageidaujate.

Permatomos plokštės

Natūrali dienos šviesa, patenkantį pro kraigą

Koks geriausias būdas užtikrinti natūralią dienos šviesą pastato viduje? Stoglangis ant pastato stogo kraigo. Stoglangį sudaro tvirto permatomo plastiko plokštės per visą pastato ilgį, per kurias dienos šviesa netrukdomai patenka į pastato vidų. Reikia stoglangio? Jokių problemų. Galimi įvairūs sprendimai.

Platus stoglangių pasirinkimas

Norite, kad stoglangis būtų šalia kraigo? O galbūt norite dienos šviesą praleidžiančių plokščių šonuose? Ar kelių plonų juostų? Rinktis jums. Visas permatomas plokštes ruošia, tiekia ir montuoja „Frisomat". Tai reiškia, kad viską, kas susiję su jūsų pastatu, gaunate iš vieno tiekėjo.

Vienodos spalvos stogo latakai

Plieniniai stogo latakai

Stogo latakus montuojame pastato šonuose, kad užklupus liūčiai lietaus vanduo greitai nutekėtų. Plieno latakai yra tokios pat spalvos kaip ir kitos jūsų pastatui naudojamos plieno plokštės. Funkcionalu ir nepastebima.

Efektyvus lietaus vandens pašalinimas

Mūsų inžinieriai apskaičiuoja reikalingų lietvamzdžių skaičių priklausomai nuo stogo nuolydžio ir pastato dydžio. Net ir pliaupiant liūčiai ant pastato vanduo nesikaups.

Individualizuokite pastatą

Viskas priklauso tik nuo jūsų

Nors „Ceptra" pastato pagrindą sudaro plienas, jį pritaikyti galite pagal savo norus ir pageidavimus. Norite „mezzanine" antro aukšto sistemos biurų patalpoms? Papildomų langų ar durų? Pertvaros? Visa tai lengvai įgyvendinama. Mes netgi galime pasiūlyti didelių matmenų ar slankias duris. Galimybės praktiškai neribotos: pakrovimo stotelės, stogeliai, tiltiniai kranai ir.t.

Puikiai integruotas

Visus priedus montuojame patys, todėl galite džiaugtis ramybe, nes dirbate tik su vienu tiekėju. Be to, patyrė mūsų statybos meistrai garantuoja, kad jūsų pastatas būtų pastatytas greitai ir tinkamai.

Išskirtinis dėmesys priešgaisrinei saugai

Ugniasienės ir priešgaisrinės durys

Mes užtikriname pastato saugumą bet kuriuo metu. Rankiniu ar elektriniu būdu valdomos dūmų ventiliacinės angos užtikrina, kad dūmai iš pastato būtų pašalinti greitai, o ugniai atsparios pertvaros padidina saugumą dar labiau.

Griežti priešgaisrinės saugos standartai

„Ceptra" pastatas atitinka aukščiausią įmanomą priešgaisrinės saugos standartą Bs1-d0. Be to, visi mūsų pastatai atitinka visus teisinius reikalavimus.

Tvirtos ir spalvingos plieno sienos

Trapecijos formos lakštai sienoms

Trapecijos formos lakštai ne tik atrodo grakščiai ir moderniai, tačiau jie taip pat yra itin tvirti. Juos gaminame iš to paties dažyto „HSS" plieno kaip ir kolonas pastatams, todėl galite būti tikri dėl stabilumo.

Galima rinktis iš 15 spalvų

Sienų dangos spalvą galima rinktis iš 15 RAL spalvų. Galite rinktis savo įmonės spalvas arba rinktis stilingai atrodančią pilką ar tamsiai žalią. Jūs netgi galite keisti spalvas! Tokiu būdu pastatui suteiksite norimą išvaizdą arba pritaikysite prie įmonės stiliaus ir naudojamų prekės ženkle spalvų.

Greitas surinkimas

Dėka unikalios surinkimo sistemos, sienos plokštės pastatomos vos per kelias sekundes. Darbui atlikti reikia vos dviejų žmonių ir ant lengvojo sunkvežimio tvirtinamo krano.

Segmentiniai vartai ir dar didesnis pritaikymas

Optimalus prieinamumas

Užtikrinti priėjimą prie jūsų pastato stambiajai technikai ar transporto priemonės yra, žinoma, labai svarbu. Priklausomai nuo jūsų poreikių pastate galime įrengti pageidaujamo dydžio duris. Jos bus puikiai priderintos prie pastato visumos ir įrengiamos kartu su pastatu. Paprastumas ir dar daugiau patogumo.

Stumdomos arba segmentinės durys

Pageidaujate automatinių segmentinių vartų? O galbūt jums reikia didelių stumdomų durų? Mums tai nesudaro jokių rūpesčių: pastatysime jūsų pastatą tokį, kokio pageidausite.