Jūs esate čia: Pradžia » 7 unikalūs tipai » Pradžia

„Astrigma“

Elegantiškas sandėlis su maksimaliai išnaudojama vidaus erdve.

  • Mažas ar didelis plotas– Jūsų sandėlis gali būti iki 21 metro pločio ir iki 7 metrų aukščio. Sandėlio ilgis – neribojamas.
  • Aukščiausios kokybės plienas– Profiliai, kampiniai, kraigo dalys ir santvaros pagaminti iš aukštos kokybės cinkuoto HSS plieno.
  • Idealus sandėliavimo ir gamybos pastatas– Ar norite padidinti savo gamyklos infrastruktūrą sandėliu ar gamybos patalpomis? Ieškote, kaip ekonomiškai padidinti savo ūkį? Idealus variantas – „Astrigma“.

„Astrigma“ pastatas pastatomas akimirksniu. Du patyrę surinkėjai su lengvuoju kranu, darbą atlieka vos per kelias savaites!

Pamatai, skirti statybai »
Plieninės kolonos: lengvos, bet tuo pačiu – tvirtos˜ ˜šŸ »
Plieno konstrukcijų pastatas surenkamas žaibišku greičiu »
Plieninės santvaros, saugančios nuo vėjo apkrovų »
Įrenkite vartus savo plieniniame pastate »
Nepriekaištinga izoliacija iš visų pusių »
Plieninis stogas jūsų pastatui »
Plieninis stogas su stoglangiu »
Idealiai integruota stoglatakių sistema »
Suteikite savo pastatui savitą charakterį »
Priešgaisrinė sauga jūsų plieninių konstrukcijų pramoniniame pastate »
Plieninės jūsų pastato sienos »

Pamatai, skirti statybai

Ant tvirto pamato, statomas plieno konstrukcijų pastatas

„Astrigma“ galima statyti bet kur. Atsižvelgdami į jūsų pastato paskirtį ir gruntą, parinksime jums tinkamiausią pamatų formą: įkastus betoninius blokus, iš anksto gaminamus betoninius blokus, naują ar seną betoninę perdangą, betoninio cokolio siją ir t. t. Kiekvienoje vietoje – savos galimybės.

Plieninis sandėlis ant nelygaus pagrindo? Jokių problemų!

Jūsų numatytoje vietoje nelygus pagrindas? Tai – irgi ne problema, kadangi „Astrigma“ pastatui naudosime betoninio cokolio siją ir ankerius Mūsų naudojamos lanksčios pamatų sistemos leidžia statyti plieno konstrukcijų pastatus ant bet kokio pagrindo.

Garantuotas stabilumas

Kuris pamatų tipas jums tinkamiausias? Tai priklauso nuo faktinių sąlygų statybos vietoje. Mūsų specialistai mielai ištirs kartu su jumis, kokio tipo pamatai yra tinkamiausi jūsų tikslams. Bet kuriuo atveju jūsų plieninis sandėlis bus apsaugotas nuo sudėtingų oro sąlygų.

Plieninės kolonos: lengvos, bet tuo pačiu – tvirtos˜ ˜šŸ

Mūsų gamykloje projektuotos ir gaminamos plieninės kolonos

Visos „Astrigma“ sandėlyje naudojamos plieninės kolonos projektuojamos ir gaminamos mūsų pačių gamykloje. Taip galime nuo pradžių iki galo tikrinti ir užtikrinti plieno kokybę. Tai reiškia, jog galite būti ramūs, kad jūsų plieninės konstrukcijos atlaikys net ir pačias blogiausias oro sąlygas.

Aukštos klasės cinkuotas plienas

Naudojame išskirtinį HSS cinku ir magniu dengtą, galvanizuotą plieną. Taip sugebame pasiekti maksimalią laikomąją galią su mažiausio svorio konstrukcijomis; apsaugojame jūsų konstrukcijas nuo druskos prisotinto oro, smėlio, lietaus bei krušos poveikio.

Neribotai lankstus derinimas individualiems poreikiams

Galėsite patys pasirinkti „Astrigma“ pastato aukštį: nuo 4 iki 7 metrų. Mes iš anksto paruošiame vertikalias plienines kolonas su visais reikalingais jungimo taškais. Taip pagreitinamas konstrukcijų surinkimas statybos vietoje. Be to, turėsite absoliučią laisvę derinti plieninio pastato spalvas, šiltinimą, stoglangius, didelius ir mažus vartus ir t. t. pagal savo pageidavimus.

Plieno konstrukcijų pastatas surenkamas žaibišku greičiu

Surenkamos konstrukcijos nuo kolonų iki kraigo

Visi plieniniai grebėstai, kolonos, santvaros, jungiamosios dalys ir kraigo dalys suprojektuojamos ir gaminamos iš anksto griežtai kontroliuojamomis sąlygomis mūsų gamykloje. Taip mes galime garantuoti dėl jūsų konstrukcijų tvirtumą, dar net nesujungę atskirų komponentų į vieną statinį.

Du patyrę surinkėjai

Du surinkėjai ir lengvasis kranas: tai – viskas, ko reikia, surenkant „Astrigma“ sandėlį. Dėl naudojamų varžtų ir veržlių, suvirinimas šiame procese nereikalingas. Be to, standartinės jungimo dalys reiškia tai, kad visas procesas vyksta žaibišku greičiu.

Lengvos plieninės kolonos

Kiekvieną jūsų „Astrigma“ pastate naudojamą koloną gali pakelti ir sumontuoti du surinkėjai. Tačiau visi komponentai yra pakankamai stiprūs, kad atlaikytų blogas oro sąlygas. Tą užtikrina jūsų konstrukcijose naudojamas aukštos kokybės šaltojo valcavimo cinkuotas plienas.

Plieninės santvaros, saugančios nuo vėjo apkrovų

Tinkamas naudoti sudėtingomis oro sąlygomis

Nuo vėjo apkrovų ir stabilumą užtikrinančios santvaros suteikia daugiau tvirtumo tiek esant horizontalioms (vėjo), tiek vertikalioms (sniegas) apkrovoms.

Nepriklausomai nuo jūsų pastato dydžio

Apsauginės santvaros nuo vėjo apkrovų palaiko „Astrigma“ pastato tiesumą ir stabilumą. Pastato plotis ir ilgis nėra svarbu – stabilumą užtikrinančių santvarų sprendimai pritaikomi bet kokio dydžio pastatuose. Nuo vėjo apkrovų apsaugančios santvaros, standartiškai montuojamos visuose pastatuose.

Aukštos kokybės kompanijoje gaminamas plienas

Nuo vėjo apkrovų apsaugančiose santvarose naudojamas plienas, apdirbamas mūsų pačių gamykloje. Jis atitinka tokius pačius reikalavimus, kokie keliami ir visiems kitiems „Astrigma“ pastatų komponentams.

Įrenkite vartus savo plieniniame pastate

Maksimalus lankstumas

Jums reikalingi į išorę atstumiami vartai, pro kuriuos galėtumėte į vidų įvaryti savo techniką? Jei taip, mes juos įstatysime patys. Jums reikalingi standartiniai ar ypač platūs segmentiniai vartai? Jokių problemų: mes užtikrinsime lankstumą.

Idealiai integruojamos konstrukcijos

Segmentiniai vartai idealiai integruojami į pastatą. Jūs išsirenkate dydį, spalvą ir veikimo metodą – mes parūpinsime reikiamas dalis iš aukštos kokybės plieno. Be to, vartų skaičius pastate – neribojamas, kadangi jie nesumažina konstrukcijų tvirtumo.

Jūsų pageidaujama apdaila

Ar pageidaujate, kad vartų spalva būtų iš tos pačios RAL paletės, kaip ir viso pastato? O gal norite sukurti pritrenkiantį kontrastą? Norite vartus atidarinėti rankiniu būdu? O gal elektriniu? Gal reikia durų su peršviečiamomis plokštėmis? Viską įmanoma įgyvendinti. Galime netgi sumontuoti segmentinius vartus pastato šoninėse sienose, nesumažinant pastato tvirtumo.

Nepriekaištinga izoliacija iš visų pusių

Įvairūs šiltinimo tipai

Jūs patys sprendžiate, kokį apšiltinimą naudoti jūsų pastate: stiklo ar akmens vatos paketais, kompozitinėmis plokštėmis ar kondensatui susidaryti neleidžiančia stogo membrana. Šiltinimo medžiagos paruošiamos mūsų gamykloje konkretiems dydžiais ir atgabenamos kartu su plieno konstrukcijų komponentais. Tai reiškia, kad, statant jūsų pastatą, negaištama nė sekundė veltui.

Geriausiais rezultatais pasižymi kompozitinės plokštės

Naudojant kompozitines plokštes, pasiekiamos geriausios izoliacinės savybės. Be to, tokios plokštės idealiai integruojamos pastate ir gali būti greitai sumontuojamos. Jos suteikia pastatui šiuolaikišką išvaizdą, tinka bet kokiam panaudojimui: pramoniniuose pastatuose, dirbtuvėse, sandėliuose ir t. t.

„Astrigma“, šaltas sandėlis su tinkama izoliacija

„Astrigma“ pastatas idealiai pritaikytas naudoti šaltajam sandėliavimui. Parinkus tinkamo storio kompozitines plokštes, patalpose palaikoma reikiama temperatūra. Šis rezultatas pasiekiamas netgi tada, kai aplinkos temperatūra pastebimai įkaista.

Plieninis stogas jūsų pastatui

Atlaiko blogų oro sąlygų poveikį

Jūsų pastato stogui tenka nelengvas darbas: vėjas, kruša, lietus, sniegas, saulės spinduliai ir t. t. – visi šie veiksniai negailestingai veikia stogo dangą. Štai todėl „Astrigma“ pastato stogo dangą padengiame neblunkančia ir nenusidėvinčia plėvele. Dėl to danga tarnauja ilgiau ir išlaiko nekintančią išvaizdą.

Trapeciniai lakštai

Ant „Astrigma“ pastato stogo naudojami trapeciniai lakštai atlaiko dideles apkrovas. Be to, suteikia jūsų plieniniam sandėliui modernią, šiuolaikišką išvaizdą. Kartu su kompozitinėmis plokštėmis, jie sukuria ypač tvirtą ir idealiai apšiltintą pastatą.

Gamyba mūsų pačių gamykloje

„Astrigma“ sandėlio stogo lakštus gaminame savo gamykloje. Taip palaikome kontrolę visame gamybos procese ir galime garantuoti aukščiausią kokybę. Stogo dangos lakštai gaminami iš tokios pat medžiagos, kaip ir sienų danga.

Plieninis stogas su stoglangiu

Dienos šviesą praleidžiantys stoglangiai

Stoglangiai ˜– ekonomiškiausias ir paprasčiausias būdas į jūsų sandėlio patalpas įleisti dienos šviesą. Kad į patalpas patektų kuo daugiau dienos šviesos, ant stogo, per visą jo ilgį, montuojame peršviečiamus poliesterio lakštus.

Vientisumas ir izoliacija – garantuoti

Stoglangis nesumažina plieninių konstrukcijų tvirtumo. Be to, tinkamai integruojame stoglangius, sandėlio izoliacinės savybės išlieka nepakitusios. Taip pat galime garantuoti nepriekaištingą apdailą, kuri dera su kraigu.

Jūsų teisė rinktis

Pageidaujate stoglangio per visą sandėlio ilgį? O gal tik virš biuro patalpų? Gal norite rinktis peršviečiamas plokštes pastato šonuose? Tik nuo jūsų pačių priklauso, kiek dienos šviesos prasiskverbs į jūsų pastatą.

Idealiai integruota stoglatakių sistema

Nepriekaištingas lietaus vandens drenažas

Neabejojame, ant jūsų sandėlio kartais tikrai lis. Tokiu atveju esminis dalykas yra efektyvus lietaus vandens drenažas. Jį sukuria sistema, kuria vanduo nuteka nuo stogo.

Padėties parinkimas pagal užsakymą

Tiksli stoglatakių ir lietvamzdžių padėtis nustatoma pagal pastato kvadratūrą. Mes visada sumontuojame užtektinai lietvamzdžių, ypač platesniuose pastatuose.

Elegantiškas dizainas

Lietvamzdžius ir stoglatakius gaminame iš tokio paties plieno, kaip ir kitus „Astrigma“ pastato komponentus. Dėl to lietaus vandens surinkimo sistema nekrenta į akis, pastatas išlaiko elegantišką ir šiuolaikišką išvaizdą.

Suteikite savo pastatui savitą charakterį

Langai ir durys

Norėtumėte įrengti duris žmonėms praeiti, šalia didelių vartų? Langų eilės ten, kur įsirengėte biuro patalpas? Jokių problemų. Mums visiškai nesunku jūsų „Astrigma“ pastate įkomponuoti langus, standartines ir avarines duris. Galime netgi įkomponuoti įėjimo duris, segmentiniuose vartuose. Taip galėsite maksimaliai išnaudoti savo pastatą.

Pakrovimo aikštelės, pastogės ir tiltiniai kranai

Pagal jūsų pageidavimus sandėlio viduje įrengsime: biuro patalpas; „Mezzanine“ antro aukšto sistemą ar pakrovimo aikštelę prekes vežančiam transportui. Reikalingas tiltinis kranas? Jokių problemų. Mes juos įtrauksime į jūsų sandėlio projektą.

Priešgaisrinė sauga jūsų plieninių konstrukcijų pramoniniame pastate

Dūmų ištraukimo angos

Dūmų ištraukimo anga padidina priešgaisrinį „Astrigma“ pastato saugumą. Šios organinio stiklo angos gali būti atidaromos automatiškai arba rankiniu būdu.

Ugniai atsparios sienos ir durys

Norite padidinti jūsų sandėlio vidaus patalpų priešgaisrinį saugumą, įrengdami ugniai atsparias sienas ir duris? Jei taip, mes pasirūpinsime atitinkama nedegia izoliacine medžiaga. Tai apsaugos jūsų personalą ir sandėlyje esančius daiktus nuo gaisro.

Griežti priešgaisrinės saugos standartai

„Astrigma“ sandėlis atitinka Bs1-d0 priešgaisrinės saugos standartą. Be to, visi mūsų pastatai atitinka teisinius reikalavimus.

Plieninės jūsų pastato sienos

Apsauga nuo korozijos

Visos „Astrigma“ pastate naudojamos medžiagos yra apsaugotos nuo druskos, lietaus, saulės spindulių ir krušos poveikio. Norimą padengimą pasirinksite patys (poliesterio, plastizolio ar PVDF), o „Frisomat“ pasirūpins atitinkamu medžiagų apdirbimu.

Kitas variantas: atviri pastato šonai

Jūs tikrai neprivalote montuoti sienų dangos tarp plieninių kolonų. Pačios kolonos išlaiko visą konstrukciją ir yra kaip pastato "stuburas". Taigi, atviri pastato šonai, pastato vientisumui įtakos nepadarysite. Jei nėra realaus šoninių sienų poreikio sandėlyje, tai yra protingas ir ekonomiškas sprendimas.

Šiltinimo alternatyvos

Ar norite, kad jūsų pastatas būtų apšiltintas? Jei taip, turite keletą alternatyvų: geriausią izoliaciją užtikrina kompozitinės plokštės, o šiltinimo paketai iš stiklo ar akmens vatos yra ekonomiškesnis variantas. Visais atvejais užtikrinsime nepriekaištingą medžiagų montavimą.