Jūs esate čia: Pradžia » 7 unikalūs tipai » Pradžia

„Astra“

Plieninės konstrukcijos jūsų gamybinėms ar sandėliavimo patalpoms įrengti.

  • Didelis plotas – Jūsų plieninis pastatas gali būti iki 25 metrų pločio ir neriboto ilgio. Su šlaitiniu dešimties laipsnių polinkio stogu galėsite išnaudoti kiekvieną kubinį centimetrą vidaus erdvėje.
  • Elegantiškas dizainas – Dvigubos „Astra“ santvaros idealiai prisitaiko ir suteikia plieninėms konstrukcijoms stilingą išvaizdą.
  • Neribotos pritaikymo galimybės – „Astra“ pastatus galite naudoti gamybai, pramoninei statybai, sandėliavimui, orlaivių laikymui, jodinėjimo arenoms ir t. t.

Kaip ir bet kurį kitą „Frisomat“ pastatą, jūsų „Astra“ sandėlį du specialistai surinks žaibišku greičiu.

Nepajudinami pamatai »
Pramoninis iki devynių metrų aukščio pastatas »
Tvirtos jungiamosios dalys, kad pastatas galėtų būti kuo platesnis »
Tvirta kraigo dalis »
Nuo vėjo apkrovų saugančios santvaros, papildomam tvirtumui »
Papildomų galimybių suteikianti izoliacija »
Stipri stogo danga, pagal jūsų įmonės norimą spalvą »
Peršviečiamos plokštės »
Konkrečių dydžių latakai »
Priedai konkretiems poreikiams jūsų pastate »
Pasistenkite, kad jūsų sandėlis būtų apsaugotas nuo gaisro »
Tvirtos ir spalvingos plieno konstrukcijų sienos »
Daugiau lankstumo suteiks segmentiniai vartai »
Plieno konstrukcijų pastogė lauke »

Nepajudinami pamatai

Iš anksto pagaminti betoniniai elementai

Jūsų pastato pamatams naudojame iš anksto pagamintus betoninius elementus. Tai - pats patikimiausias ir greičiausias būdas sutvirtinti jūsų pastatą. Betoniniai cokoliai liejami iš paruošto betono. Taip užtikrinama, kad jūsų angaras tvirtai laikytųsi ant pamatų.

Lieti pamatai
Pageidautumėte, kad jūsų pamatams būtų naudojama betono plokštė? Arba betoninė cokolinė sija? Tą irgi įmanoma padaryti. Tokiu atveju aptarsime tikslias ankerių pozicijas, kad vėliau, žaibišku greičiu, galima būtų surinkti konstrukcijas.

Atlaikantis bet kokias oro sąlygas
Naudojami,tinkami ankeriai pamatams, ar plėtimosi varžtai, idealiai laiko sandėlį, net ir sudėtingiausiomis oro sąlygomis.

Pramoninis iki devynių metrų aukščio pastatas

Aukštos kokybės plieninė konstrukcija
Jūsų „Astra“ sandėlio santvarų bei atramų gamybai naudojamas 100 proc. lengvas, tačiau tvirtas aukštos klasės cinkuotas HSS plienas. Pagrindinė plieninių konstrukcijų dalis - dvigubi „Sigma“ profiliai. Tokios dalys garantuoja stabilią ir tvirtą, ilgai tarnaujančią konstrukciją.

Vidaus gamyba

Visas „Astra“ sandėlio konstrukcines detales „Frisomat“ gaminasi pati. Savo gamykloje Antverpene atvežamam plienui ir savo produkcijai atliekame griežčiausias patikras.

Devyni metrai naudingo aukščio
Maksimalus „Astra“ pastato aukštis - devyni metrai. Toks,sandėlio šoninės sienos, plieninių kolonų aukštis, po santvaromis Taigi šį aukštį galite maksimaliai išnaudoti sandėliavimui ar biuro patalpoms.

Devynių metrų jums per daug? Tuomet nebūtina statyti tokio aukšto pastato. „Astra“ pastatų aukštis gali būti nuo keturių metrų: toks aukštis – idealus smulkių gabaritų sandėliavimui.

Tvirtos jungiamosios dalys, kad pastatas galėtų būti kuo platesnis

Surenkamos dalys gaminamos iš anksto

„Astra“ pastate, naudojamų jungiamųjų dalių stiprumas, yra labai svarbus pastato apkrovoms, bei galimam pločiui. Būtent dėl to, ypatingai rūpinamės jungiamųjų dalių gamyba, mūsų gamykloje. Čia, visą procesą galime kontroliuoti maksimaliai. Rezultatas: greitai sumontuojamos, jungiamosios dalys, už kurių kokybę galime garantuoti.

Dešimties laipsnių stogo šlaitas
Visos „Astra“ jungiamosios dalys yra pakreiptos 10 laipsnių kampu. Toks, nedidelis stogo polinkis, suteikia jūsų pastatui šiuolaikišką, pramoninę išvaizdą. Šiame pastate, galite išnaudoti visą grindų plotą sandėliavimui ar transporto priemonių statymui.

Nuo 15 iki 25 metrų
„Astra“ pastatai gali būti nuo 15 iki 25 metrų pločio be jokių tarpinių atramų. Jums reikalingas didesnis pastatas? Jei taip, 70 metrų pločio pastate apsieisite su viena, per vidurį einančia, kolonų eile.

Tvirta kraigo dalis

Puikios plieninės jungiamosios dalys

Kraigas – tikrąją to žodžio prasme – yra jūsų plieninio pastato viršūnė. Ši jungiamoji dalis turi "sugerti" nemažas vėjo, sniego ir smarkaus lietaus įtakojamas apkrovas. Todėl ši dalis iš anksto gaminama mūsų gamykloje Antverpene, kad galėtume ją greitai, bet užtikrintai montuoti statybos vietoje.

Idealus suderinamumas

Visi, jūsų plieninio pastato komponentai, gaminami, pagal iš anksto suderintus dydžius. Kraigas gaminamas atsižvelgiant į konkretaus pastato specifiką. „Astra“ kraigas gaminamas 10 laipsnių stogo šlaitui. Tai suteikia „Astra“ pastatui pramoninę, elegantišką ir modernią išvaizdą.

Nuo vėjo apkrovų saugančios santvaros, papildomam tvirtumui

Plieniniai trosai

Jūsų plieninis pastatas pagamintas tik iš lengvo šaltuoju būdu valcuoto plieno, kuris yra tvirtas ir gali ištverti sudėtingiausias oro sąlygas. Nuo vėjo apkrovų saugančios santvaros, reikalingos siekiant dar labiau padidinti pastato tvirtumą, pučiant stipriam šoniniam vėjui. Sukryžiuoti plieniniai trosai užtikrina pakankamą konstrukcijų tvirtumą, kad jos atlaikytų net ir didžiausias apkrovas.

„Astra“ pastate, nuo vėjo apkrovų saugančios santvaros, montuojamos standartiškai.

Vidaus gamyba

Visos nuo vėjo apkrovų saugančios santvaros gaminamos mūsų pačių gamykloje. Šiuo atveju, taip pat naudojame plieną iš tų tiekėjų, kurie pasižymi nepriekaištinga reputacija ir turi patikimų rekomendacijų. Be to, mes tikriname ir tiekėjų plieno gamybos procesą. Taip garantuojame kokybę nuo pradžių iki galo.

Papildomų galimybių suteikianti izoliacija

Nuo šaltų sandėliavimo iki biuro patalpų

„Astra“ pastatą galite naudoti kaip sandėlį, biurą ar gamybines patalpas Plieno konstrukcijos puikiai tinka naudoti šaltoms sandėliavimo patalpoms. Mes naudojame specifines izoliacines medžiagas bet kokiai statinio paskirčiai, kurias galime panaudoti reikiamose vietose, dar pastato surinkimo metu.

Stiklo vata arba kompozitinės plokštės

Pastato šiltinimui yra neribotos alternatyvos Lengvos kompozitinės plokštės suteikia pastatui maksimalią šiluminę izoliaciją, taip pat padidina tvirtumą. Tai – idealus pasirinkimas, jei norite „Astra“ pastatą pritaikyti biuro reikmėms. Stiklo vatos paketai yra ekonomiškesnis variantas ir labiau pasiteisina ten, kur ribotas temperatūrų svyravimas. Visi izoliacinių medžiagų dydžiai, pritaikyti naudoti mūsų konstrukcijose.

Stipri stogo danga, pagal jūsų įmonės norimą spalvą

Stiprūs trapeciniai lakštai

„Astra“ pastato stogo dangai naudojami trapeciniai lakštai iš nudažyto S280 plieno, padengto storu cinko sluoksniu. Naudojame tik HSS plieną iš nepriekaištingos reputacijos tiekėjų.

Pagaminta pagal individualų užsakymą, jūsų pageidaujamos spalvos

Savo gamykloje Antverpene pjauname ir lankstome konkrečių dydžių lakštus. Tai leidžia surinkėjams iš karto kibti į darbus, su idealiai paruoštais komponentais, vos atvažiavus į statybos vietą. Jūs patys renkatės spalvą iš 15 RAL paletės: nuo geltonos, žalios iki raudonos ir mėlynos – arba bet kurią kombinaciją. Jums suteikiama galimybė padaryti stogą tokį, kad atitiktų jūsų skonį.

Apdailos detalių pasirinkimas

Ar pageidaujate, kad jūsų pastato stoge būtų stoglangiai? Papildomas apšiltinimas? Jokių problemų. Stogo konstrukciją su jumis aptarsime iš anksto, kad vėliau galėtumėte džiaugtis būtent tokiu pastatu, kokį įsivaizdavote.

Peršviečiamos plokštės

Leidžianti skverbtis dienos šviesai į vidų

Žinoma, be jokio vargo į pastatą galite atvesti elektros tiekimą ir apšviesti patalpas dirbtine šviesa. Visgi dienos metu, dienos šviesa yra kur kas malonesnė. Tą labai nesudėtingai galima užtikrinti, sumontuojant stoglangius per visą pastato ilgį.

Bet kurioje stogo vietoje

Pageidautumėte didelio stoglangio ties pastato kraigu? Įvairių peršviečiamų plokščių konkrečiose vietose? Visa tai – įmanoma. Peršviečiamos plokštės nesumažina pastato tvirtumo.

Pritaikyti dydžiai

Peršviečiamas plokštes projektuoja, gamina ir montuoja „Frisomat“. Tai reiškia, kad viską, ko reikia jūsų pastatui, parūpina tas pats tiekėjas.

Konkrečių dydžių latakai

Efektyvus lietaus vandens surinkimas

Be jokios abejonės, jūsų plieninės konstrukcijos yra apsaugotos nuo vėjo ir nelaidžios vandeniui. Kaip bebūtų, geriausia kuo greičiau surinkti lietaus vandenį nuo jūsų plieninių konstrukcijų sandėlio stogo. Štai tam yra skirti latakai. Jie pagaminti iš tokio pat šaltuoju būdu valcuoto plieno, kaip ir visas pastatas. Vadinasi – iš tvirtos medžiagos.

Tiksliai apskaičiuoti

Kokio pločio turi būti jūsų pastato latakai? Ir kiek tiksliai prireiks skardinių lietvamzdžių? Tai – mūsų inžinierių darbas: jie apskaičiuoja tiksliai, kiek lietvamzdžių prireiks jūsų pastatui, kad jis būtų efektyviai saugomas nuo drėgmės.

Penkiolika spalvų

Latakai derinsis prie viso pastato, kadangi jūs patys parinksite spalvas, kuriomis nudažysime latakus ir lietvamzdžius. Juos galima išryškinti arba atvirkščiai – kaip pageidausite.

Priedai konkretiems poreikiams jūsų pastate

Išsikišantys tiek, kad atitiktų jūsų poreikius

Ar jums greitai reikalingas sandėliavimo pastatas su biuro patalpomis? Tada jūsų darbuotojams geriausia statyti „Mezzanine“ antro aukšto sistemą. Šiuo atveju, žinoma, reikės ir langų bei durų. Ar ketinate naudoti pastatą orlaivio laikymui? Jei taip, jums reikės didesnių vartų. Jojimo arenoje, pastato šonus galite palikti atvirus.

Mes idealiai pritaikysime pastatą, pagal jūsų poreikius. Galimybės – praktiškai neribotos: pakrovimo aikštelės, pastogės, tiltiniai kranai ir t. t.

Idealus integravimas

Mes iš anksto konsultuosimės su jumis dėl to, kokių priedų ir įrangos norėtumėte savo pastate. Mes arba pagaminsime juos patys, arba įsigysime iš patikimų tiekėjų. Pastaruoju atveju atsižvelgiame į kokybę, gamybos laiką ir integravimą į visą pastatą.

Pasistenkite, kad jūsų sandėlis būtų apsaugotas nuo gaisro

Ugniai atsparios sienos ir durys

Šiltinimo medžiaga plieniniame pastate veikia kaip puiki ugnį slopinanti medžiaga. Projektuodami jums pastatą, galime įtraukti ugniai atsparias pertvarines sienas ir duris. Taip padidindami jūsų darbuotojų bei sandėliuojamų prekių saugumą.

Dūmų ištraukimo anga

Kas būtų, jei kiltų gaisras? Tada dūmų ištraukimo anga daro stebuklus. Šios organinio stiklo angos gali būti atidaromos automatiškai arba rankiniu būdu. Pro jas dūmai labai greitai išsisklaido. Be to, tokios angos įleidžia daugiau dienos šviesos į plieninio pastato vidų.

Griežti priešgaisrinės saugos standartai

„Astrigma“ sandėlis atitinka Bs1-d0 priešgaisrinės saugos standartą – patį aukščiausią, galiojantį šiuo metu. Be to, visi mūsų pastatai atitinka teisinius reikalavimus.

Tvirtos ir spalvingos plieno konstrukcijų sienos

Tvirti trapeciniai lakštai

Ar sumontuotos kolonos ir nuo vėjo apkrovų saugančios santvaros? Jei taip, metas montuoti plieninę sienų dangą. Ji sudaryta iš trapecinės nudažytos HSS skardos su cinko danga. Tokios dalys užtikrina tvirtumą.

Nudažyta jūsų įmonės pageidaujamomis spalvomis

Norite raudono pastato? Žalio? Mėlyno su baltais ruožais? Viskas įmanoma. Sienų dangą galime nudažyti 15 RAL paletės spalvomis ar bet kokia pasirinkta kombinacija. Visi komponentai nudažomi iš anksto ir pagaminami konkretaus dydžio, kad vėliau juos greitai ir efektyviai galėtų surinkti du „Frisomat“ darbuotojai.

Daugiau lankstumo suteiks segmentiniai vartai

Kokio tik norite pločio
Ar naudosite „Astra“ angarą laikyti savo orlaiviui? Reikia įvažiuoti didžiuliu traktoriumi į vidų? Jokių problemų. Jūsų pastato vartai gali būti tokio aukščio ir pločio, kaip ir stogo kraigas

Pasirinkite vartų tipą patys
Reikalingos įėjimo durys? Segmentiniai vartai? Ypač platūs vartai? Jūsų „Astra“ pastatą įrengsime taip, kaip tik panorėsite.

Jokios neigiamos įtakos pastato tvirtumui
Jūsų pasirinkti vartai ar durys neigiamai nepaveiks plieninių pastato konstrukcijų vientisumo. Jūsų plieninių konstrukcijų pastatas atlaikys apkrovas ir išliks stabilus, nepriklausomai nuo to, kokio tipo vartus pasirinksite.

Plieno konstrukcijų pastogė lauke

Padidinta sandėliavimo patalpa
Jūsų sandėliavimo erdvė nesibaigia prie plieninės sienos. Pristatydami plieno konstrukcijų pastogę, galite išplėsti sandėliavimo erdvę keliais metrais. Tai – idealus variantas prekių, kurias reikia laikyti sausai, bet nebūtinai vidaus patalpose, sandėliavimui.

Papildomos apsauginės priemonės nuo saulės, vidaus patalpose

Ar ruošiatės savo pastate įrengti ir biuro patalpas? Tokiu atveju, pro langą krentantys tiesioginiai saulės spinduliai gali erzinti jūsų darbuotojus, žiūrint į kompiuterio ekraną. Naudodami apsaugines priemones nuo saulės, išvengsite tiesioginių saulės spindulių ir karščio.