Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Sandėliavimui » Nuoroda

Patogioje vietoje pastatytas sandėlis

Apelsinų sultys ant jūsų pusryčių stalo? Labai tikėtina, kad jos atkeliavo pas jus per Belgijos Gento uostą, nes jas gaminantis Louis Dreyfus'as ten kas mėnesį sandėliuoja tūkstančius litrų šviežių vaisių sulčių. Tokiam milžiniškam kiekiui sandėliuoti Gento uosto Dreyfus'o terminale įrengti keli sandėliai. Ten yra ir erdvus plieninis sandėlis, kurį pastatė „Frisomat“.

 

Sandėlis su didžiuliais užmojais


PadidintiVienas pasaulinio masto veikėjų vaisių sulčių rinkoje, sandėliuojantis iki 200.000 tonų sulčių koncentrato ir eksportuojantis per milijardą tonų vaisių sulčių. Jiems reikia tikrai daug vietos. Būtent todėl „Frisomat“ jiems įrengė erdvų „Astrigma“ pastatą: sandėlis yra 12 metrų pločio, 49 metrų ilgio ir 7 metrų aukščio.

 

Į sandėlį nesunkiai įvažiuoja vilkikai.


Galimybė patogiai privažiuoti prie sandėlio yra dar svarbesnė už jo vidaus erdvumą, todėl „Frisomat“ įrengė trejus didelius vartus. Tai reiškia, kad vilkikai patogiai gali įvažiuoti į sandėlį, taip sudarant sąlygas greitai iškrauti statines. Lauke buvo įrengta ir pastogė, kad Louis Dreyfus galėtų ten sustatyti išvežimui skirtas prekes ir nesibaiminti, kad vėjas ar lietus jas sugadins.

 

Ar jums irgi reikia praktiško sandėlio?