Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Sandėliavimui » Nuoroda

Du pastatai nesunkiai sujungiami tarpusavyje

„Krautz“ kuria ir gamina terminių pakuočių medžiagas („Temax“), kuriose galima saugiai pervežti temperatūrų pokyčiams jautrius produktus. Europos rinką aptarnaujanti jų gamykla yra įsikūrusi Hesdene-Zolderyje. Laikymo patalpoms įrengti „Krautz“ pasirinko „Frisomat“ sandėlio konstrukciją.

 

Sandėlio konstrukcija iš kelių statinių


PadidintiBendrovė „Krautz“ gamina ir platina tokius gaminius kaip izoliacinė plėvelė ritiniuose, izoliuojamieji padėklų uždangalai, pertvarinės sienelės krovininiam transportui ir šaltmaišiai. Visa tai bendrovė gamina pagal konkrečius dydžius nurodymus, bet turi nemažai ir standartinių dydžių gaminių atsargų. Savo gaminiams laikyti „Krautz“ pasirinko ir pastatė „Frisomat“ sandėlį. Šis statinys papirko juos savo sumaniai suprojektuota surenkamąja konstrukcija, dėl kurios atsiranda galimybė sujungti kelis statinius. Šiuo metu įmonė turi du sujungtus „Astra“ pastatus. Kartu jie sudaro 50 metrų pločio, 53 metrų ilgio ir 6 metrų aukščio sandėliavimo patalpas.

 

Sandėlio konstrukcija maloniai stebina savo detalėmisPadidinti„Frisomat“ sandėliavimo patalpų konstrukcija patraukli dar ir dėl apdailos detalių, kurias galite išsirinkti ir įsigyti. Todėl pastato stoge buvo įrengti švieslangiai, pro kuriuos apšviečiamas visas sandėlio vidus, kad darbuotojams būtų pakankamai šviesos darbui. Be to, įrengti platūs segmentiniai vartai, pro kuriuos „Krautz“ vilkikai gali nesunkiai patekti į vidų ir greitai pasiimti „Temax“ izoliacines medžiagas. Visa tai sukuria patogią darbo aplinką.

 

Ar ir jūs pasirinktumėte „Frisomat“ statinį savo sandėliui?