Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Sandėliavimui » Klausimų sąrašas

Kokie reikalavimai keliami mano sklypui?

Geriausias pamatas jūsų plieno konstrukcijų statiniui – lygus sutvirtintas sklypas. Ar patikėsite „Frisomat“ bendrovei savo sandėlio statybos darbus? Tuomet turėsite paruošti savo sklypą kaip bet kurią kitą statybų aikštelę.

 

Statybų aikštelė turi būti:

 

  • Išlyginta ir sutvirtinta

 

Aikštelė, kurioje statysime savo sandėlį, turi būti išlyginta ir sutvarkyta. Aukščių skirtumas tarp aukščiausio ir žemiausio taško negali būti didesnis nei dešimt centimetrų. Tai taikoma visam statinio plotui ir vieno metro pločio zonai aplink jį.

 

  • Sausa ir tvirta

 

Svarbu, kad aikštelė būtų sausa bei švari ir išlaikytų apkrovą, nurodytą bandomojo gręžinio ataskaitoje. Pastaba: nereikia kloti jokio asfalto arba lieti betono. Tačiau jūs vis tiek ketinate lieti betonines grindis? Jokių problemų! Tokiu atveju, žinoma, galime statyti sandėlį ir ant jų.

 

  • Švari ir su patogia prieiga

 

Atlikdama sandėlio statybos darbus „Frisomat“ bendrovė naudos autokraną, kuriam turi būti užtikrinta patogi prieiga prie statybų aikštelės. Todėl reikia išvalyti visą statybos aikštelės plotą, įskaitant vieno metro pločio atstumu aplink jį. Tas pats reikalavimas galioja ir į aukštį: dviejų metrų atstumu nuo žemės turi nebūti jokių kliūčių.

 

  • Vėlesnis įtvirtinimas

 

Pastatysime jūsų sandėlį ant pamatinių cokolių. Aplink jį reikia pripilti bent 0,75 m³ gylio betono sluoksnį. Taip bus užtikrintas statinio stabilumas.