Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Sandėliavimui » Klausimų sąrašas

Ar „Frisomat“ bendrovė įrengs mano sandėlyje papildomą aukštą?

Taip ir ne. „Frisomat“ bendrovė negali pastatyti tikro antro aukšto jūsų sandėlyje. Tačiau galime jūsų statinyje įrengti "Mezzanine" antro aukšto sistemą. Jis laikysis ant plieninių kolonų, išdėstytų keturių metrų atstumu, ir tokiu būdu padidins jūsų naudingąjį plotą du kartus.

 

  • Tinkamas jūsų sandėliui

 

Pastatysime "Mezzanine" antro aukšto sistemą jūsų sandėliui iš to paties patvaraus šaltai valcuoto plieno, kurį naudojome likusiai jūsų „Frisomat“ statinio daliai. Todėl jis ne tik puikiai atrodys, bet ir bus toks pat tvirtas. „Frisomat“ bendrovė taip pat įrengs cinkuoto plieno laiptus su pakopomis ir turėklais bet kurioje pusėje.

 

  • Tvirta "Mezzanine" antro aukšto sistema, suteikianti daugiau vietos

 

Jūsų "Mezzanine" antro aukšto sistema gali išlaikyti net 300 kg/m² apkrovą, todėl po ja galite statyti ką tik norite. Turite beveik tris papildomus metrus vietos, kurią galite prasmingai panaudoti. Pageidaujate dar tvirtesnės "Mezzanine" antro aukšto sistemos? Jei taip, „Frisomat“ bendrovė gali ją įrengti. Šią "Mezzanine" antro aukšto sistemą pagaminsime savo sandėlyje iš karštai valcuoto plieno, naudosime iš anksto nudažytus cinkuoto plieno lakštus. Tokia "Mezzanine" antro aukšto sistema galės išlaikyti net 500 kg/m² apkrovą.