Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Pramoniniai pastatai » Nuoroda

Kartu pastatėm geriausią depą

Generalinis rangovas „Louis Mols“ keturias kartas didžiausią dėmesį skyrė stambiems statybų darbams. Nuo tiltų statybos iki hidraulinės inžinerijos, įskaitant kanalizacijos darbus. Jūs taip pat galite kreiptis į mus, jei jums reikia depo ar pramoninės paskirties pastato – visai kaip tai padarė „NMBS/SNCB“ [Belgijos geležinkeliai]. „Louis Mols“ savo ruožtu dėl šio projekto kreipėsi į „Frisomat“.

 

Plieninis depas atitinka kliento poreikius

PadidintiTokia didelė bendrovė, kaip geležinkelių įmonė naudoja didžiulius sandėliavimo ir darbo plotus. Dėl šios priežasties ƒ„Louis Mols“ reikėjo didelio depo. Pastatas ne tik turėjo būti pakankamai didelis, bet ir atlaikyti laiko išbandymus. Rangovas išsyk suprato, ko reikia „NMBS/SNCB“: Tvirto plieninio „Astrigma“ pastato iš „Frisomat“.

 

„Frisomat“ siūlo tinkamą depą
„Frisomat“ pastatė „Astrigma“ pastatą (21 metrų pločio, 57 metrų ilgio ir 6 metrų aukščio) bendrovei „NMBS/SNCB“ Mechelene, Belgijoje, o projektui vadovavo „Louis Mols“. Galutinio kliento prašymu, „Frisomat“ pastatė pastatą ant tvirto betoninio pagrindo. Depe buvo įrengti platūs segmentiniai vartai, pro kuriuos lengvai įvažiuotų technika ir transporto priemonės. Taip pat įrengtos įprastos durys, pro kurias galėtų įeiti ir išeiti personalo nariai. Į plieninį depą pro stoglangius patenka natūrali dienos šviesa, todėl sukuriama maloni darbo aplinka.

 

Ieškote erdvaus ir tvirto depo?