Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Pramoniniai pastatai » Nuoroda

Erdvus ir komfortiškas sandėlis

„Caterpillar“ yra pasaulyje pripažinta gamybos bendrovė: jau 85 metus bendrovė gamina statybos ir kasybos įrangą, o taip pat dyzelinius bei gamtinių dujų variklius.

 

Reikalingos didelės sandėliavimo patalpa


Belgijoje, netoli Šarlerua taip pat galime rasti stambių įmonių, priklausančių šiam technikos gamintojui, pavyzdžiui, „Gosselies“. Čia JAV bendrovė savo veiklą koncentruoja į sandėliavimą, o ne į gamybą. Į gamyklą Valonijoje siunčiama daugybė detalių, kur jos yra saugomos Tam reikalingos didelės sandėliavimo patalpos ir šiam tikslui „Caterpillar“ pasirinko „Frisomat“.

 

Vartotojui patogūs sandėliai


„Frisomat“ pastatė ne mažesnio nei 2000 m² ploto sandėlį pramoninėje „Gosselies“ zonoje. Tokiu būdu „Caterpillar“ gavo erdvias patalpas, kur gali laikyti savo žaliavas. Plieniniame „Ceptra“ pastate buvo įrengti įvairūs segmentiniai vartai, kurie užtikrina sklandų prekių pristatymo ir siuntimo darbų vykdymą.

 

Sandėlis atrodo dailiai

 

Padidinti

„Caterpillar“ akivaizdžiai parodė savo pasitenkinimą erdviu ir patogiu pastatu kai praėjus dviems mėnesiams po pirmojo pastato pastatymo, bendrovė vėl kreipėsi į „Frisomat“ su prašymu pastatyti tokį pat 2 000 m² ploto praktišką sandėlį.

 

Ar ir jums reikia sandėlio su daugybe erdvės?