Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Pramoniniai pastatai » Klausimų sąrašas

Kokio dydžio gali būti mano verslo arba pramoninės paskirties statinys?

Staliaus dirbtuvės, kuriose laikysite savo frezavimo bei drožimo stakles ir dažų spintą? Erdvus gamybinis angaras, kuriame surenkamos žaliavos ir pakuojamos ant konvejerio? O gal ypatingai didelės gamyklinės patalpos, kuriose laikysite ne tik mašinas, bet ir inventorių? Nepriklausomai nuo jūsų sandėlio arba gamybinių patalpų ploto, „Frisomat“ bendrovė gali pasiūlyti jums tinkantį statinį. Be to, augant jūsų verslui, statinį taip pat galėsite didinti.

 

  • Pagaminti pagal individualius išmatavimus mažoms ir vidutinėms įmonėms

 

„Frisomat“ bendrovė taip pat siūlo ne tik mažesnius plieno konstrukcijų statinius, skirtus mažoms ir vidutinėms įmonėms, bet ir milžiniško dydžio statinius, skirtus tarptautinėms kompanijoms. Gerai apgalvota statybos sistema leidžia jums pasiūlyti visų įmanomų dydžių statinius.

 

  • Tinka gamyklai

 

Pramoninis sandėlis arba gamybinės patalpos? „Frisomat“ statinių erdvumas atitiks jūsų poreikius. Mūsų didžiausių statinių tarpai tarp atramų siekia 35–50 metrų, o lietvazdžiai yra 9 metrų aukščio. Be to, jūsų statinys bus tūkstančio kvadratinių metrų, neprarandant statinio patvarumo.

 

  • Parengta plėtrai


Išmanioji „Frisomat“ statybos sistema suteikia galimybę lengvai padidinti jūsų plieno konstrukcijų sandėlį arba gamybines patalpas. Tai leidžia jums, pavyzdžiui, sujungti keletą statinių į vieną didelį gamybinį statinį.

 

Kokio tipo bus jūsų sandėlys arba gamybinės patalpos?