Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Pramoniniai pastatai » Klausimų sąrašas

Kokie reikalavimai keliami sklypui, kuriame bus statomos mano įmonės patalpos?

„Frisomat“ bendrovė statys jūsų pramoninės paskirties patalpas? Jei taip, pastatysime jūsų plieno gamybos ir sandėliavimo statinį ant lygaus ir tvirto pamato. Norint tai įgyvendinti, iš pradžių turėsite tinkamai paruošti statybų sklypą. Taip pat turėsite suteikti patogią prieigą prie aikštelės mūsų statybininkams ir jų autokranui.

 

  • Jūsų pamatai: lygūs

 

Sklypas, kuriame statysime jūsų įmonės patalpas, turi būti lygus ir sutvirtintas. Viso sklypo, įskaitant vieno metro atstumą aplink jį, aukščių skirtumas tarp aukščiausio ir žemiausio taško negali būti didesnis nei dešimt centimetrų.

 

  • Jūsų statybų aikštelė: tvirta ir švari

 

Pastatysime jūsų įmonės patalpas ant sausų ir švarių pamatų. Jie turi išlaikyti apkrovą, nurodytą bandomojo gręžinio ataskaitoje. Nereikia kloti jokio asfalto arba lieti betono. Jau esate išlieję betonines grindis? Jokių problemų. Tokiu atveju galime paprasčiausiai pastatyti jūsų įmonės patalpas ant jų.

 

  • Jūsų statybų aikštelė: lengvai prieinama

 

Statybininkams, kurie statys jūsų įmonės patalpas, turi būti suteikta patogi prieiga prie statybų aikštelės. Visą statybų aikštelę ir vieno metro pločio juostą aplink ją reikia išvalyti. Taip pat reikia, kad dviejų metrų atstumu nebūtų jokių kliūčių.

 

  • Jūsų plieno konstrukcijų statinys: patvarus 

 

Pastatysime jūsų įmonės patalpas ant pamatinių cokolių. Pastatyti cokoliai bus "įsodinti" į betoną, kad būtų tvirti.