Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Pramoniniai pastatai » Klausimų sąrašas

Kokie galimi mano plieno konstrukcijų statinio pamatų variantai?

Kokius pamatus „Frisomat“ bendrovė naudoja savo pramoninės paskirties statiniams? Tai priklauso nuo jūsų sklypo podirvio. Atsižvelgdami į tai, pasirenkame vieną iš šių pamatų tipų:

 

  • Iš anksto pagaminti betoniniai cokoliai pramoninės paskirties statiniams


Iš anksto pagaminti betoniniai cokoliai yra idealus sprendimas, jeigu jūsų aikštelė yra išlyginta bei sutvirtinta ir jeigu galima kasinėti podirvį. Tokiu atveju „Frisomat“ bendrovės statybininkai iškas nedideles duobes, kuriose bus įstatyti cokoliai, tuomet jie įleidžiami į pilamą betoną. Tai leidžia užtikrinti, kad pramoninės paskirties statiniai stovėtų metų metus.

 

  • Pleištiniai varžtai arba ankeriai pramoninės paskirties statiniams

 

Pageidaujate, kad „Frisomat“ bendrovė statytų pramoninės paskirties statinius ant betoninių grindų? Tai yra įmanoma. Tokiu atveju „Frisomat“ bendrovė įleis į grindis pleištinius varžtus arba ankerius. Rekomenduojama nekloti betoninių grindų, nepasitarus su „Frisomat“ bendrove, kadangi galime jums patarti dėl reikiamų matmenų. Tai nėra privaloma, tačiau taip geriau užtikrinsime atsparumą drėgmei.

 

  • Ankeriai, skirti pramoninės paskirties statiniams

 

Pramoninės paskirties statiniai neretai būna labai dideli. Plieno konstrukcijų statiniams su dideliais tarpais tarp atramų reikia ankerinių pamatų. Tokiu atveju „Frisomat“ bendrovė suteiks jums cinkuotų ankerių. Mūsų statybų plane pažymėta, kuriose vietose juos reikia įleisti į betoną.

 

  • Pramoninės paskirties statiniai ant betono blokų

 

Reikia pastatyti pramoninės paskirties statinį per dvigubai greitesnį laikotarpį? Greitai jis turės būti tam tikroje vietoje? Galbūt vėliau jame vykdysite kitokią veiklą arba planuosite perstatysite jį kitoje vietoje? Jei taip, „Frisomat“ bendrovė pastatys jūsų plieno konstrukcijų statinį ant betono blokų. Minimalios darbo sąnaudos klojant pamatus, maksimalus stabilumas.