Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Pramoniniai pastatai » Klausimų sąrašas

Kiek kainuotų plieno konstrukcijų įmonės patalpos?

„Frisomat“ bendrovės pažadas? Kuo mažiau trukdžių statybų aikštelėje, greitai atliekami statybų darbai ir žema kaina. Galime tai garantuoti, kadangi statome standartinius statinius. Ypatinga gamybos ir surinkimo sistema užtikrina minimalias plieno, transporto ir darbo sąnaudas. Tai garantuoja didelę vertę už pinigus. Jūsų pramoninės paskirties statinio kaina priklausys nuo jo dydžio ir apdailos, kurią galite pasirinkti pagal savo įmonės ir pramonės šakos poreikius. Štai kodėl „Frisomat“ bendrovė atlieka kiekvieno plieno konstrukcijų statinio skaičiavimus atskirai.

 

Jūsų pramoninės paskirties statinio kaina priklauso nuo:

 

  • Plieno sąnaudų

 

Statinio kaina didele dalimi priklausys nuo jūsų pramoninės paskirties statinio plieno sąnaudų. Tai daugiausiai priklauso nuo jūsų plieno konstrukcijų statinio pločio, aukščio ir stogo nuolydžio. Nuožulniam stogui reikia mažiau plieno, todėl jis pigesnis.

 

  • Apdailos detalės

 

Standartinis pramoninės paskirties „Frisomat“ plieno konstrukcijų statinys yra erdvus, praktiškas ir patvarus. Tačiau jūs vis tiek pageidaujate jį papildyti, pavyzdžiui, "mezzanine" antro aukšto sistema arba stogine, kad jis geriau atitiktų jūsų poreikius? Galima padaryti ir tai. „Frisomat“ bendrovė mielai aptars su jumis visas galimybes.

 

Kreipkitės į mus, norėdami, kad įvertintume jūsų statinio kainą