Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Pramoniniai pastatai » Klausimų sąrašas

Ar „Frisomat“ bendrovė gali pastatyti antrą aukštą mano įmonės patalpose?

Jūsų įmonės patalpos – jūsų vizitinė kortelė, todėl jis turi būti patrauklus akiai. Įspūdingas statinys, kuriame pakanka vietos jūsų gamybinėms patalpoms ir sandėliui, arba jūsų dirbtuvėms ir jūsų biuro patalpoms. Kaip tai įgyvendinti? Leiskite „Frisomat“ bendrovei įrengti jūsų biuro patalpose "Mezzanine" antro aukšto sistemą– tai puiki alternatyva antram aukštui.

 

  • "Mezzanine" antro aukšto sistema, suteiks daugiau vietos

 

"Mezzanine" antro aukšto sistema, kurią „Frisomat“ bendrovė įrengs jūsų patalpose, laikysis ant atraminių kolonų, pastatytų keturių metrų intervalu. Tai padvigubins jūsų sandėliavimo arba darbo erdvę, kadangi "mezzanine" antro aukšto sistema gali išlaikyti 300 kg/m² apkrovas, o po juo turėsite beveik tris metrus naudingos erdvės.

 

  • "Mezzanine" antro aukšto sistema, derės prie jūsų patalpų

 

Mes pastatysime jūsų verslo patalpose "Mezzanine" antro aukšto sistemą iš to paties patvaraus šaltai valcuoto plieno, kurį naudojame kitoms jūsų „Frisomat“ statinio dalims. Ją pastatysime tokį pat tvirtą ir taip pat greitai. „Frisomat“ bendrovė taip pat įrengs cinkuoto plieno laiptus su pakopomis ir turėklais bet kurioje pusėje.

 

  • Labai tvirta "Mezzanine" antro aukšto sistema


Norėtumėte antrame aukšte laikyti įrengimus, todėl jums reikia "Mezzanine" antro aukšto sistemos, galinčios išlaikyti ypatingai dideles apkrovas? Jei taip, „Frisomat“ bendrovė gali jums pasiūlyti karštai valcuoto plieno "Mezzanine" antro aukšto sistemą su iš anksto nudažytomis cinkuoto plieno plokštėmis. „Mezzanine“ antro aukšto sistema, kurią sumontuosime ir įrengsime jūsų įmonės patalpose, galės išlaikyti didžiausias apkrovas.