Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Orlaiviams » Nuoroda

ULM lėktuvai angare jaučiasi kaip namuose

Padidinti

Sterpenicho aerodrome, Liuksemburgo provincijoje, Belgijoje galite pasimokyti skristi mikrolėktuvu, vietinių vadinamu ULM (ultra lengvas-motorizuotas). Tai – mažas sportinis orlaivis su dviem vietomis: pilotui ir keleiviui. Šis orlaivis – lengvai valdomas ir greitai kylantis, todėl jis traukia daugybę būsimų pilotų. Štai todėl Sterpenichui reikia nemažai vietos, kur galėtų laikyti šiuos orlaivius. Šią užduotį jie patikėjo „Frisomat“ kompanijai.

 

Tvirti ir sausi orlaivių angarai.


Sterpeniche (Belgija) „Frisomat“ pastatė tris atskirus „Sigma“ pastatus, kurių matmenys – idealiai pritaikyti juose parkuoti orlaivius: 13 metrų pločio, 22 metrų ilgio ir 4 metrų aukščio. Šiuose angaruose mikrolėktuvai laikomi sausai, todėl visai nėra ko nerimauti dėl įrengimų ir mechaninių dalių.

 

Platūs vartai lėktuvų įvarymui


PadidintiKiekvienas pilotas nori pakilti į viršų savo lėktuvu. Štai todėl orlaivių laikymui skirtuose angaruose montuojami ypač platūs vartai, kuriuos pilotai galėtų atstumti iki galo, nesudėtingai išsivaryti mikrolėktuvą iš pastato ir kilti virš debesų.

 

Ar tai tinkamas angaras jūsų orlaiviui?