Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Orlaiviams » Nuoroda

Daugybė vietos orlaiviams laikyti

Padidinti

Klermono-Ferano oro uostas įsikūręs Overnė regione, Prancūzijoje. Trys kilimo takai naudojami tiek keleiviniams, tiek privatiems reisams. Šį oro uostą naudojantys sportiniai orlaiviai ir sraigtasparniai laikomi plieniniame „Frisomat“ pastate. Jame vietos, parkuoti fiksuotųjų sparnų orlaiviams ir sraigtasparniams – daugiau, nei reikia.

 

Kur parkuoti orlaivius? Erdviajame „Ceptra“ pastate!

 

„Frisomat“ plieninis pastatas „Ceptra“ iškilo oro uoste

29 metrų pločio, 25 metrų ilgio ir 6 metrų aukščio – tai reiškia, kad fiksuotųjų sparnų orlaivį ar sraigtasparnį priparkuoti nekils jokių problemų. Per plačius vartus, vieną šalia kito galima priparkuoti kelis ir visus laikyti saugiai ir sausai šiame tvirtų plieninių konstrukcijų, net 725 kvadratinių metrų dydžio, pastate. Per plačius vartus vieną šalia kito galima priparkuoti kelis orlaivius ir visi jie bus laikomi saugiai ir sausai šiame tvirtų plieninių konstrukcijų pastate.

 

Patogus orlaivių parkavimas ir laikymas


PadidintiErdviame „Ceptra“ angare patogu orlaivius ne tik parkuoti, bet ir juos įvaryti bei išvaryti. Šiuose angaruose „Frisomat“ sumontuoja 16 metrų pločio vartus, todėl jums praktiškai nereikės manevruoti: tai tikra palaima platiems fiksuotųjų sparnų orlaiviams ir aukštiems sraigtasparniams.

 

Ieškote angaro savo orlaiviams?