Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Orlaiviams » Klausimų sąrašas

Kokia yra „Frisomat“ plieno konstrukcijų angaro lėktuvams kaina?

„Frisomat“ bendrovė siūlo įvairius standartinio statinio variantus. Visi jie yra nebrangūs, kadangi juos gaminame naudodami gerai apgalvotą gamybos ir surinkimo sistemą, reikalaujančią minimalių darbo ir medžiagų sąnaudų. Tiksli jūsų lėktuvų angaro kaina priklausys nuo pageidaujamo pločio ir aukščio, todėl „Frisomat“ bendrovė skaičiuoja kiekvieno statinio kainą individualiai.

 

Jūsų lėktuvų angaro galutinė kaina priklauso nuo:

 

  • Stogo ploto

 

Jūsų lėktuvų angaro aukštis ir plotis lemia jo kainą. Kuo didesnis statinio plotis ir aukštis, tuo didesnės plieno sąnaudos. Stogo nuolydis taip pat svarbus. Taisyklė: kuo lėkštesnis stogas, tuo aukštesnė kaina. Ieškote ypatingai didelės perdangos savo oro uostui? „Frisomat“ bendrovė gali jums padėti ir šiuo klausimu: mes įvertinsime galimybes kartu su jumis.

 

  • Jūsų lėktuvų angaro apdaila

 

„Frisomat“ bendrovė gali pasiūlyti žemą plieno konstrukcijų lėktuvų angaro kainą, kadangi naudojame standartines konstrukcijas. Ar norėtumėte individualizuoti šiuos statinius pagal savo asmeninius poreikius, pvz., įrengti plačius vartus arba uždengti stogą iš vidaus? Jokių problemų! „Frisomat“ bendrovės optimizuotas statinys – didelė vertė už gerą kainą.

 

Paskaičiuokime, kiek kainuos angaras jūsų lėktuvui.