Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Orlaiviams » Klausimų sąrašas

Ar galiu laikyti savo lėktuvą plieno konstrukcijų statinyje žiemą?

Saugote savo fiksuotųjų sparnų lėktuvą arba sraigtasparnį nuo lietaus, vėjo arba sniego? Plieno konstrukcijų „Frisomat“ angaras puikiai tinka žiemos metu: jūsų fiksuotųjų sparnų lėktuvui ir sraigtasparniui užteks vietos, kad jie būtų apsaugoti nuo vėjo ir drėgmės. Be to, jūsų angaras bus saugus net ir esant atšiaurioms oro sąlygoms. „Frisomat“ bendrovė, itin kruopščiai parinkdama medžiagų dangą, tai garantuoja.

 

  • Apsauginė danga jūsų angarui

 

„Frisomat“ bendrovė dengia plieną ir statybines medžiagas apsaugine danga nuo vėjo ir drėgmės. Tai reiškia, kad oro sąlygos neturės neigiamos įtakos jūsų karkasui, stogui ir sienoms. Jūsų lėktuvo angaras visada atrodys naujai ir bus tvirtas.

 

  • Tvirtas žieminis angaras

 

Visi „Frisomat“ plieno konstrukcijų statiniai – nepriklausomai nuo jų aukščio, pločio arba ilgio – atitinka reikiamus standartus. Todėl jūsų lėktuvui angaras žiemą suteikia puikią apsaugą nuo sniego ir audrų. O ką, jeigu ilgą laiką labai stipriai sninga? Tokiu atveju turite reguliariai nukasti sniegą nuo angaro stogo.

 

  • Antikorozinė danga jūsų angarui


Jūsų lėktuvo angaras atrodys kaip naujas ir kitais metų laikais. Tai leidžia užtikrinti „SuperProtect“ danga, kuria  „Frisomat“ bendrovė standartiškai dengia savo statinius. Ji suteikia apsaugą nuo korozijos, ultravioletinių spindulių ir įbrėžimų.

 

  • Papildoma apsauga jūsų žieminiam angarui


Ar jūsų lėktuvo angaras stovi pakrantės zonoje? Tokiu atveju „Frisomat“ bendrovė padengs statinį specialia „PVDF“ arba „Platisol“ danga, suteikiančia apsaugą nuo druskos ir ore esančio smėlio poveikio, galinčio pažeisti jūsų lėktuvo angarą, bei nuo spalvos blukimo.