Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Laikinieji » Nuoroda

Svetingos šiuolaikiškos dirbtuvės

„Bilfinger ROB“ specializuojasi naftos ir cheminių medžiagų pramonei bei energetikai skirtų vamzdynų gamybos ir tiesimo srityje. Šiuo metu įmonės pramoninėje teritorijoje Antverpeno uoste stovi „Frisomat“ pastatas. Svetingos šiuolaikiškos dirbtuvės

 

Greitai pastatomos laikinos dirbtuvės


Greitai sureguoti į klientų keliamus reikalavimus ir permainas chemijos sektoriuje: su tokiu iššūkiu „Bilfinger ROB“ susiduria kasdien. Čia jiems pagalbos ranką visada ištiesia „Frisomat“: kai įmonei staiga prireikė papildomų darbo patalpų, „Frisomat“ žaibiškai pastatė du „Sigma“ pastatus. Šie du pramoniniai pastatai buvo sujungti tarpusavyje, ir taip atsirado dar daugiau laikiniems darbams patalpų.

 

Jūsų verslui pritaikytos laikinos darbo patalpos


PadidintiNors tai tik laikinos darbo patalpos, šiaip ar taip „Bilfinger ROB“ darbuotojams teks kurį laiką jose dirbti. Todėl „Frisomat“ pasistengė pritaikyti plieninius pastatus pagal šios bendrovės pageidavimus: maksimaliai apšiltino pastatą, stoge įrengė švieslangius ir keletą didesnių bei mažesnių vartų. Dėl ryškiai mėlynos spalvos pastato išorė atrodo įspūdingai.

 

Ar ir jums reikia laikinų darbo patalpų?