Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Laikinieji » Nuoroda

Laikinieji pastatai, bendrovės „Frisomat“

PadidintiBendrovė „Verwater“ užsiima specializuota rezervuarų ir talpyklų įrengimo ir priežiūros veikla. Bendrovė užsiima tarptautine veikla. Ji turi padalinių tokiose šalyse kaip Olandija, Malaizija, Turkija, JAV ir Belgija. Essene, Belgijoje įsikūręs bendrovės padalinys laikas nuo laiko vis kreipiasi į „Frisomat“, nes būtent čia „Verwater Belgium“ laiko savo laikinuosius pramoninius pastatus.

 

Laikinieji ir pramoniniai pastatai pagal poreikį


Staiga išaugo gamybos apimtys, o gal gavote ilgalaikį užsakymą iš užsakovų? „Verwater“ gali nesunkiai prie to prisitaikyti. Šiuo klausimu jie pasikliauja „Frisomat“, nes ji gali greitai pastatyti laikinąjį pramoninį pastatą ar net kelis. „Frisomat“ pastatys kokybišką plieninį statinį tiksliai pagal jūsų poreikius. 

 

Laikinieji pramoniniai pastatai, kurių patogumas išlieka ilgam


Todėl „Verwater“ kreipiasi į „Frisomat“ prašydama laikinųjų pramoninių pastatų, tikėdamasi ilgai išliekančio tvirtumo ir nuolatinio paprastumo eksploatavimui. Būtent todėl „Frisomat“ stengiasi pritaikyti savo laikinuosius pramoninius pastatus tiksliai pagal bendrovės „Verwater“ poreikius. Nuo plačių išorėn atidaromų stumdomų vartų, stoge įrengtų švieslangių ir apšiltinimo iki „mezzanine“ antro aukšto sistemos, kuri užtikrina dar daugiau vietos. Štai kodėl kaskart yra malonu atgal parvežti laikinuosius pramoninius pastatus.

 

Ar norite greitu laiku jog „Frisomat“ pastatytų ir jums laikinąjį pramoninį pastatą ar net kelis?