Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Laikinieji » Klausimų sąrašas

Kokie reikalavimai, keliami sklypui, kuriame bus statomas mano laikinasis sandėlis?

Netgi jeigu jums reikia laikinojo sandėlio, pastatysime jį tokį pat tvirtą kaip ir ilgalaikį. Tai užtikrina mūsų kokybiškos medžiagos ir gerai apgalvota statybos sistema. Norint užtikrinti stabilumą, jūsų plieno konstrukcijų pamatai turi būti tvirti ir lygūs. Todėl turite paruošti sklypą, kuriame bus statomas jūsų laikinasis statinys.

 

Darykite taip:

 

  • Išlyginkite pamatus

 

Aikštelė, kurioje statysime jūsų laikinąjį sandėlį, turi būti lygi ir sutvirtinta. Aukščių skirtumas tarp aukščiausio ir žemiausio taško negali būti didesnis nei dešimt centimetrų. Tai taikoma visam laikinojo statinio plotui plius vienam metrui aplink jį.

 

  • Nebetonuokite, bet neleiskite sušlapti

 

Užtikrinkite, kad sklypas, kuriame statysime jūsų laikinąjį sandėlį, būtų švarus ir atsparus numatytai apkrovai (nurodyta bandomojo gręžinio ataskaitoje). Nereikia kloti jokio asfalto ar betonuoti. Jau išbetonavote arba paklojote asfaltą? Jokių problemų – pamatus pritaikysime.

 

  • Prieiga prie statybų aikštelės

 

Laikinojo sandėlio statybai „Frisomat“ bendrovė naudos autokraną, kuriam turi būti suteikta patogi prieiga prie jūsų aikštelės. Tas pats reikalavimas galioja aukščio atžvilgiu: dviejų metrų intervale turi nebūti jokių kliūčių.