Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Laikinieji » Klausimų sąrašas

Ar galiu nugriauti, perkelti arba sandėliuoti savo statinį?

Viskas priklauso nuo laikino pramoninio statinio lankstumo. Jis turi tikti jūsų poreikiams ir būti greitai pastatytas, o kai jo jums nebereikės, šį laikiną statinį turi būti galima taip pat greitai išardyti.

 

Tereikia susitarti su „Frisomat“ bendrove. Mūsų unikali statybos sistema leidžia be problemų pastatyti, išardyti, perkelti arba sandėliuoti jūsų laikiną statinį.

 

  • Jūsų statinio išardymas ir sandėliavimas


„Frisomat“ bendrovės statybininkai greitai išardys jūsų statinį ir pastatys naujoje vietoje. Tai geros naujienos, pavyzdžiui, statybos įmonei, kuriai reikia iš naujo pastatyti savo plieno konstrukcijų statinį kiekvieną kartą vis naujoje aikštelėje.

 

  • Jūsų statinio ardymas ir sandėliavimas

 

Jums nebereikia jūsų laikinojo statinio ir norite jį nugriauti? „Frisomat“ statybininkai išardys jūsų plieno konstrukcijų statinį ir perkels visus jo komponentus į jūsų saugomą teritorijoje. Padidėjo gamybos apimtys, sudarėte naują sutartį, reikia atlikti gamybos- techninės priežiūros darbus, todėl reikia skubiai vėl pastatyti laikinąjį statinį? Jei taip, mūsų statybininkai vėl greitai jį pastatys.

 

Kreipkitės į „Frisomat“ bendrovę dėl statinio ardymo ir (arba) pastatymo iš naujo.