Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Jojimo arenoms » Klausimų sąrašas

Kokius priedus galiu pasirinkti savo uždarai jodinėjimo arenai?

Ketinate uždengti savo jodinėjimo areną „Frisomat“ plieno konstrukcijų statiniu? Jei taip, jūsų raiteliams ir žirgams patiks tvirtas, atsparus vėtrai ir drėgmei statinys. Tačiau „Frisomat“ statinys – tai ne tik praktiškas stogas virš galvos. Taip pat galite paversti jį savo stilinga vizitine kortele, kuri puikiai atitinka jūsų jodinėjimo mokyklos įvaizdį. Tai leidžia įgyvendinti „Frisomat“ bendrovės siūlomi įvairūs priedai.

 

  • Spalvinga uždara jodinėjimo arena

 

Jūs norite jog jūsų jodinėjimo mokyklos sienos ir stogo spalvos būtų tokios kaip jūsų logotipas arba atitinktų jūsų fermos stilių? „Frisomat bendrovė leidžia pasirinkti spalvą iš RAL spalvų paletės. Tokiu būdu galėsite pritaikyti savo jodinėjimo arenos stogą pagal savo skonį.

 

  • Maloni aplinka iš vidaus

 

Stoglangiai statinio viršuje? Gudrus sprendimas! Tokiu būdu į jūsų jodinėjimo areną pateks saulės šviesa ir jausitės tarsi jodinėtumėte lauke. O gal ypatingai storas šiltinamasis sluoksnis, kad viduje būtų šilta ir žiemą? Kad ir ko jums reikėtų, „Frisomat“ optimizuos jūsų patalpas.

 

  • Atviri šonai

 

Mes pritaikysime statinį, dengiantį jūsų jodinėjimo areną, prie plieno konstrukcijų šoninių sienų arba paliksime šonus neuždengtus. Tada galėsite pastatyti uždaroje jodinėjimo arenoje brezentinius skydus arba medines plokštes.

 

  • Patogūs priedai

 

„Frisomat“ bendrovė gali lengvai padidinti jūsų jodinėjimo arenai skirtą plieno konstrukcijų statinį įrengdama stoginę. Tokiu būdu turėsite papildomos vietos lauke šienui arba šiaudams saugoti.

 

Pritaikykite savo uždarą jodinėjimo maniežą pagal savo norus.