Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Jojimo arenoms » Klausimų sąrašas

Ar mano uždara jodinėjimo arena atspari vėtrai ir drėgmei?

Uždaras jodinėjimo maniežas? Jis tikrai pasitarnaus esant blogoms oro sąlygoms, kadangi galėsite pramogauti jodinėdami ant savo žirgo. Gali būti tuo tikri, jeigu savo jodinėjimo mokyklą įrengsite „Frisomat“ plieno konstrukcijų statinio viduje. Mūsų plieno konstrukcijos yra tvirtos, nepraleidžia vėjo ir drėgmės. Jūs ir jūsų žirgai bus apsaugoti metų metus.

 

  • Oro sąlygoms atsparus plieno konstrukcijų statinys


Kad ir kurį „Frisomat“ statinį pasirinksite savo jodinėjimo maniežui, jų plieno konstrukcijos yra padengtos apsaugine danga, saugančio nuo vėjo, lietaus ir tiesioginių saulės spindulių. Tai reiškia, kad jums nereikia baimintis dėl jūsų statinio stogo, sienų arba karkaso, net liūčių arba pūgų metu. Pastaba: ilgai ir gausiai sninga? Tuomet turite reguliariai nukasti sniegą nuo savo jodinėjimo maniežo stogo.

 

  • Papildoma apsauginė danga jūsų statiniui


„Frisomat“ bendrovė dengia visas savo statinių plieno konstrukcijas papildoma „PVDF“, „Platisol“ arba „SuperProtect“ danga. Ši danga suteikia uždaro jodinėjimo maniežui geriausią apsaugą nuo korozijos, ultravioletinių spindulių ir įbrėžimų.