Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Gamybai » Nuoroda

Sandėlis, kuriame yra „marios“ vietos

Padidinti

„Novaedes“ pakuoja ir gabena įvairius gaminius po visą pasaulį – nepriklausomai nuo jų dydžio, tūrio ar detalių. Koks įmonės devizas? „Svarbiausia ne kur nugabenti apskritai, bet kaip ten nugabenti“. Būtent todėl „Novaedes“ numatomas pergabenti prekes laiko idealiomis sąlygomis – „Frisomat“ plieniniame sandėlyje.

 

Daugiau kaip šimto metrų ilgio sandėliavimo patalpos


Trapios ir vertingos prekės saugomos „Frisomat“ sandėlyje, iš kurio „Novaedes“ supakavusi jas išveža. Šiame sandėlyje yra daug vietos viskam sudėti: tai 20 metrų pločio, 7 metrų aukščio ir mažiausiai 102 metrų ilgio „Astrigma“ pastatas. Šiame sandėlyje užtikrinamos geriausios įmanomos laikymo sąlygos: jo plieninė konstrukcija yra tvirta, apsaugota nuo vėjo ir nepraleidžia drėgmės. Todėl tai ideali aplinka vertingoms prekėms laikyti.

 

Praktiški dideli sandėlio vartai


Viskas tvarkingai ir saugiai supakuota? Tai atlikus, „Novaedes“ atsargiai sukrauna prekes į konteinerį. Dėl ypač didelių segmentinių vartų „Frisomat“ sandėliavimo pastate vilkikai gali privažiuoti prie pat krovimui skirtos vietos. Tai reiškia, kad visas procesas vyksta sklandžiai ir be jokių kliuvinių. Tuomet geros būklės kroviniai išsiunčiami į jų paskirties vietą.

 

Ar ir jūs norite darbo cechą arba sandėliavimo patalpas įrengti „Frisomat“ pastate?