Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Gamybai » Nuoroda

Malonios ir praktiškos gamybinės patalpos

Dekoratyvūs laiptai iš tropinio kietmedžio, šiuolaikiški stumdomi aliuminio langai arba specialiai pagal užsakymą įrengtas persirengimo kambarys? Visai tai gaminama Belgijoje Virtono mieste įsikūrusiose staliaus dirbtuvėse „Poncin“. Visa tai kuria talentingos darbininkų rankos iš kokybiškų medžiagų … ir, žinoma, erdviose gamybinėse ir sandėliavimo patalpose. Dėl pastarųjų, staliaus dirbtuvės kreipėsi pagalbos į „Frisomat“.

 

Erdvios dirbtuvės 


Padidinti„Poncin“ pagal sutartis atlieka vidaus ir išorės staliaus darbus. Iš bet kokių medžiagų ir bet kokių dydžių. Įmonė nesibaido didelių užsakymų, todėl jai labai naudinga turėti dideles sandėliavimo ir gamybines patalpas. Todėl, „Frisomat“ jiems pastatė didžiulį „Sigma“ pastatą: 12 metrų pločio, 35 metrų ilgio ir 4 metrų aukščio. Į jį telpa net patys didžiausi langai ir ilgiausios sijos.

 

Dirbtuvių pastatas iš plieno, kuriame miela ir malonu dirbti

 

Pro stogo kraige įrengtus plačius švieslangius, dirbtuves užlieja saulės šviesa. Be to, patalpos yra gerai apšiltintos, nepraleidžia vėjo ir vandens. Taip darbininkams sukuriama maloni, o laikomoms medžiagoms (medienai ir aliuminiui) – saugi aplinka. Tai reiškia, kad atsargos laikomos idealiomis sąlygomis. Galiausiai, labai patogu dirbti, kai pastato šone yra įrengti platūs vartai: įsivežant ir išvežant medžiagas nereikia manevruoti, o tai reiškia, kad laikas nešvaistomas veltui.

 

Dirbtuvės, kuriose jausitės užtikrintai?