Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Automobilių pramonei » Nuoroda

Transporto priemonės ir ekspozicijų salė atrodo puikiai

Virtone, Belgijoje „Garage de la Vire“ daugybę metų atstovauja automobilių gamintoją „Peugeot“. Savo darbui atsidavę darbuotojai šioje ekspozicijų salėje parodo visus privalumus. Savo įvaizdžiu ir klase pastato konstrukcijos neatsilieka nuo transporto priemonių ekspozijos. tvarkingas plieninių kostrukcijų angaras "Flatrigma" sukurtas „Frisomat“

 

Erdvios transporto priemonėms demonstruoti skirtos salės

 

PadidintiNaujas automobilis? Kaip pirkėjas, jūs norėsite išsiaiškintivisus aspektus. Atvykę į „Garage de la Vire“, būtent tai ir galėsite padaryti: šioje erdvioje ekspozicijų salėje yra pakankamai vietos transporto priemonėms apžiūrėti. Pastatas yra 13 metrų pločio, 10 metrų ilgio ir 4,36 metrų aukščio.

 

Šviesi ekspozicijų salė transporto priemonėms demonstruoti

 

Statydama plieninį angarą transporto priemonėms demonstruoti, „Frisomat“ numatė daug vietos didelėms stiklo plokštėms. Tokiu būdu salę užlieja natūrali šviesa, o praeiviai gali grožėtis automobiliais iš tolo. „Garage de la Vire“ nesunkiai pritvirtino „Peugeot“ firminį ženklą tiesiai prie plieninės konstrukcijos, nes jis taip pat turi būti matomas iš toli.

 

Jums taip pat reikėtų transporto priemonėms demonstruoti pritaikyto angaro?