Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Automobilių pramonei » Nuoroda

Erdvios transporto priemonėms laikyti skirtos patalpos

Automobilių dirbtuvės „Carrosserie Plevoets“ lepina savo klientus specifiniais kėbulo paruošimo darbais daugiau nei penkiasdešimt metų. Jiems tai sekėsi daryti taip gerai, kad „Carrosserie Plevoets“ plečia savo verslą. Garažo plotas siekia beveik tris tūkstančius kvadratinių metrų. Didžioji jo dalis įrengta plieninėse „Frisomat“ patalpose.

Patalpos, kuriose visas plotas priklauso tik transporto priemonėms


Padidinti„Frisomat“ sumontuotas „Plevoets“įmonei skirtas „Astrigma“ pastatas yra 15 metrų pločio, 17 metrų ilgio ir 4,5 metrų aukščio. Viduje „Frisomat“ sumontavo „mezzanine“ antro aukšto sistemą, dvigubai padidinant esamą plotą. Vadinasi, patalpose atsirado daugiau nei reikia vietos tiek transporto priemonėms,tiekmažiems laivams, nes „Plevoets“ mechanikai dirba su įvairių rūšių transporto priemonėmis.

Apšiltintos patalpos transporto priemonėms laikyti

Padidinti

Šios plieninės patalpos naudojamos kaip automobilių „statymo vieta“. Transporto priemonės, kurias reikia remontuoti, čia yra laikomos tol, kol mechanikai pradeda jas taisyti ir jas pataisius, vėl pergabenamos į tą pačią vietą. Panaudodama daugiasluoksnes plokštes, „Frisomat“ užtikrino gerą šiluminę patalpų izoliaciją, todėl jose visada palaikoma maloni temperatūra. Vadinasi, transporto priemonės laikomos nepriekaištingomis sąlygomis, todėl klientai į namus automobilius parsigabens kaip naujus.


Ar jūsų transporto priemonėms laikyti reikalingos patalpos?