Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Automobilių pramonei » Nuoroda

Automobilių pramonei pritaikytos patalpos

„Deproost“ padangų centras atidžiai tikrina transporto priemonėms skirtas padangas. Padangos – vienintelė su kelio paviršiumi sąlytį turinti transporto priemonių dalis, todėl yra labai svarbu, kad jos būtų pačios geriausios kokybės ir kad būtų tinkamai sumontuotos. Būtent todėl „Deproost“ ne tik samdo kvalifikuotus mechanikus, bet ir turi platų padangų asortimentą savo sandėlyje. Šioms didelės apimties atsargoms laikyti reikia atitinkamo dydžio patalpų: „Frisomat“ parūpino šiam automobilių pramonės verslui tinkamas patalpas.

 

Aukštos patalpos skirtos automobilių padangoms laikyti


PadidintiPuikiai automobilių pramonei tinkantis plieninis pastatas? „Frisomat“ siūlo būtent tokius ir jų privalumus įrodė padangas parduodančiai įmonei „Banden Deproost“. Jie turėjo galimybę stebėti, kaip jų sklype iškilo erdvus, 15 metrų pločio ir 26 metrų ilgio „Delta“ pastatas. Tačiau plieninių patalpų aukštis suteikė dar daugiau privalumų: padangas galima sukrauti į rietuves iki 5 metrų aukščio.

 

Patrauklios automobilių pramonei pritaikytos patalpos


Surasti tinkamas padangas sandėlyje mechanikams bus labai paprasta. Pro stoge įrengtus stoglangius į „Delta“ pastatą patenka labai daug dienos šviesos, todėl darbo aplinka yra maloni. Be to, gera pastato šiluminė izoliacija užtikrina, kad nei padangose esančios gumos, nei darbuotojų nepasieks nei šaltis, nei karštis. Būtent tokius reikalavimus atitinkantį angarą pasistatė padangomis prekiaujanti bendrovė „Banden Deproost“

 

Ieškote patalpų savo automobiliams, o gal ir padangoms?