Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Automobilių pramonei » Klausimų sąrašas

Kokie galimi priedai mano automobilių sandėliui?

Jūsų plieninių konstrukcijų „Frisomat“ statinio apdailą renkatės jūs. Užsiimate automobilių remontu? Tuomet pakaks gana paprastos standartinės konfigūracijos. Ar vis tik demonstruojate juos pirkėjams? Jei taip, jums reikia pramoninio lygio išmaniosios parodų salės. Tai lengvai įgyvendinama! „Frisomat“ bendrovė siūlo daugybę papildomų priedų, skirtų standartinėms plieno konstrukcijoms.

 

  • Spalvinga išvaizda iš išorės

 

Kokio atspalvio turėtų būti stogas ir sienos? Galite rinktis iš RAL spalvų. Tai reiškia, kad galite pasirinkti statinį, kuriame jūsų automobiliai atrodys tiesiog puikiai.

 

  • Pritaikoma erdvė

 

Sandėlio vartai turėtų būti labai dideli, kad būtų galima lengvai įvažiuoti ir išvažiuoti? Reikia stoglangio, kad mechanikai galėtų atlikti remonto darbus dienos šviesoje? „Frisomat“ bendrovė juos įrengs.

 

  • Saugi aplinka

 

Pageidaujate statinio, kuriame automobiliai ir darbuotojai būtų visiškai saugūs? Sumontuosime dūmų išleidimo, ventiliacijos angas, automatinę gesinimo sistemą arba užkardą.

 

  • Labai daug erdvės

 

Galite lengvai padaryti daugiau vietos savo automobiliams ir darbuotojams. Ką manote apie erdvės padidinimą lauke pastačius stoginę? Arba pusaukštį, kuriame būtų biuro patalpos?

 

Pritaikytas statinys jūsų automobiliams.