Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Automobilių pramonei » Klausimų sąrašas

Ar mano plieno konstrukcijų sandėlis, skirtas automobiliams, atsparus visoms oro sąlygoms?

Jūsų įmonė garantuoja kokybę: geriausi automobiliai, saugiausias remontas ir nepriekaištingas aptarnavimas. „Frisomat“ bendrovė siekia tų pačių vertybių: mūsų plieno konstrukcijų sandėliai geriausiai tinka jūsų automobiliams. Netgi tada, kai jie turi atlaikyti atšiaurius Lietuvos orus.

 

  • Apsauginė danga jūsų plieno konstrukcijų sandėliui

 

„Frisomat“ bendrovė apdoroja plieną, kad jūsų garažas, parodų salė arba dirbtuvės būtų apsaugotos nuo stipraus vėjo, lietaus ir saulės poveikio. Todėl jūsų plieno konstrukcijų sandėlio stogas, sienos ir karkasas yra visiškai saugūs.

 

  • Jūsų plieno konstrukcijų sandėlis nepraranda tvirtumo

 

Visi „Frisomat“ plieno konstrukcijų sandėliai pranoksta standartinius reikalavimus – nepriklausomai nuo statinio aukščio, pločio arba ilgio. Visi jie atlaiko sniegą ir audras, kaip ir bet kurie kiti statiniai. O kas jeigu stipriai ir ilgai sninga? Tokiu atveju turite reguliariai nukasti sniegą nuo savo plieno konstrukcijų sandėlio stogo.

 

  • Gera plieno konstrukcijų sandėlio apsauga nuo korozijos

 

Kaip ir naujo automobilio atveju, jūs norėtumėte, kad sandėlio nereikėtų taisyti kiek įmanoma ilgiau. „Frisomat“ bendrovė jums pagelbės: visos konstrukcijos standartiškai padengiamos papildomomis „PVDF“, „Platisol“ arba „SuperProtect“ dangomis. Ši danga suteikia geriausią apsaugą nuo korozijos, UV spindulių ir įbrėžimų.