Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Atliekų perdirbimui » Nuoroda

Erdvus atliekų perdirbimo sandėlis

Bendrovė „Comet Services“ užsiima elektros ir elektronikos prietaisų atliekų surinkimu. Atliekas bendrovė surenka įvairiais būdais, o taip pat ir per akredituotus „Recupel“ atliekų surinkimo taškus, ir veža į Obourgo pramoninį kompleksą. Čia, erdvioje plieninėje atliekų perdirbimo bazėje ji sandėliuoja surinktas atliekas: tai „Frisomat“ „Sigma“ pastatas.

 

Iškeltas atliekų perdirbimo sandėlis yra labai erdvus

 

Kompiuteriai, instrumentai, telefonai, buitiniai prietaisai: „Comet Services“ surenka tikrai daug įvairios įrangos atliekų. Todėl jų „Sigma“ atliekų perdirbimo sandėlis turėjo būti toks, kad jame nestigtų vietos: „Frisomat“ pastatė jį 12 metrų pločio ir 24 metrų ilgio, ir iškėlė ant pusantro metro aukščio sienų. Dabar „Comet Services“ visas „baltosios“ technikos atliekas – atitarnavusius šaldytuvus, šaldiklius ir skalbimo mašinas – stato priešais statinį.

 

Atliekų perdirbimo sandėlio gera šiluminė izoliacija užtikrina komfortiškas darbo sąlygas

 

Padidinti„Sigma“ atliekų perdirbimo sandėlyje žmonės intensyviai dirba kasdien. Būtent todėl „Frisomat“ statydama plieninius statinius stengėsi, kad jie tiktų ne tik perdirbimo darbams atlikti, bet ir patiktų juos atliekantiems žmonėms. Jiems pavyko pastatyti pastatą su gera šilumine izoliacija, kuriame malonu dirbti tiek viduržiemį, tiek karštą vasaros dieną.

 

Ar ir jūs norite jog jūsų atliekų perdirbimo bazę statytų „Frisomat“?