Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Atliekų perdirbimui » Nuoroda

Atliekų perdirbimo bazėje apstu vietos

Ar įmonė užsiima kelių tiesimo ir su tuo susijusiais griovimo ir ardymo darbais? Įmonė, kuri namo nuolat parsitempia tonas visokio laužo. Belgijos Tessenderlo mieste įsikūrusiai bendrovei „Group TS“ visa tai – kasdienybė. Laimei jų „Astrigma“ atliekų perdirbimo bazėje – marios vietos.

 

Ilga ir aukšta atliekų perdirbimo bazė

 

Padidinti„Frisomat“ pastatė atliekų perdirbimo bazę ir pasistengė, kad ji būtų pakankamai erdvi nuo pat pradžių: taip „Group TS“ įgijo 20 metrų pločio ir 41 metro ilgio plieninį statinį. Kadangi kartais gali susikaupti milžiniškos kelio remonto ir akmens atliekų, kurias ketinama perdirbti, krūvos, „Frisomat“ atliekų perdirbimo bazę pastatė ant tvirtų betoninių blokų. Taip išaugo 4 metrų aukščio plieninis pastatas su tvirta išorine sija.

 

Atliekų perdirbimo bazė, pritaikyta technikai ir žmonėms

 

Erdviame ir aukštame pastate tilps visa įranga ir medžiagos. Tvirta plieninė konstrukcija garantuoja užuovėją ir saugią priedangą nuo vandens. „Frisomat“ dar įrengė ir plačius segmentinius vartus, kad technikai būtų lengviau įvažiuoti ir išvažiuoti. Be to, buvo panaudota pakankamai izoliacinės medžiagos, kad darbuotojams būtų sudarytos nepriekaištingos darbo sąlygos.

 

Ar ir jums reikia erdvios „Frisomat“ atliekų perdirbimo bazės?