Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Atliekų perdirbimui » Klausimų sąrašas

Kokie mano plieno konstrukcijų pamatų variantai?

Jūsų „Frisomat“ statinio pamatų tipas priklauso nuo vietos, kurioje statysite savo statinį, podirvio. Atsižvelgdami į tai, parinksime vieną šių pamatų tipų:

 

  • Iš anksto pagaminti betoniniai cokoliai jūsų plieno konstrukcijų statiniui


Ar jūsų statinio statybos aikštelė lygi, ar joje yra akmenų ir ar galima kasinėti podirvį? Jei taip, „Frisomat“ bendrovės statybininkai iškas mažas duobes, į kurias įstatys iš anksto pagamintus betoninius cokolius, kuriuos vėliau įsodins į pilamą betoną. Tokiu būdu bus užtikrintas cokolių – ir jūsų statinio – stabilumas.

 

  • Pleištiniai varžtai arba ankeriai jūsų plieno konstrukcijų statiniui

 

Ketinate prieš statant jūsų plieno konstrukcijų statinį lieti betonines grindis? Tokiu atveju į jas įleisime pleištinius varžtus arba ankerius. Rekomenduojame nelieti betoninių grindų, kol nepasitarsite su „Frisomat“ bendrove, kadangi mes galime padėti pasirinkti tinkamus matmenis, kad būtų užtikrintas atsparumas vandeniui.

 

  • Ankeriai jūsų plieno konstrukcijų statiniui

 

Kartais būtina įtvirtinti pamatus, pavyzdžiui, plieno konstrukcijų statinių su dideliu tarpatramiu atveju. Tokiu atveju „Frisomat“ bendrovė pateiks jums cinkuotus ankerius su šabloniniais lakštais. Mūsų plane pažymėta, kuriose vietose juos reikia įleisti į betoną.

 

  • „Legioblock“ betoniniai blokai kaip jūsų plieno konstrukcijų statinio pagrindas.

 

Plieno konstrukcijų statinį reikia pastatyti itin greitai? Tokį, kurį vėliau galėtumėte lengvai perkelti, kadangi jame vykdote kitą įmonės veiklą arba persikeliate į kitą vietą? „Frisomat“ bendrovė tai gali. Mes pastatysime jūsų plieno konstrukcijų statinį ant „Legioblock“ betoninių blokų. Tokiu atveju nereikės didelių pamatų rengimo darbų, tačiau statinys vis tiek bus labai stabilus.