Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Atliekų perdirbimui » Klausimų sąrašas

Ar galiu palikti savo atliekų perdirbimo sandėlį iš visų pusių atvirą?

Į jūsų atliekų tvarkymo ir (arba) pakavimo bendrovės sandėlį atvyksta ir iš jo išvyksta transporto priemonės su prekėmis. Jos gabena perdirbti skirtas atliekas į jūsų sandėlį, o iš jo išgabena perdirbtus produktus. Šie krovos darbai turi vykti sklandžiai, todėl „Frisomat“ bendrovės statiniai yra labai patogūs: su dideliais vartais arba neuždengtu šonu.

 

  • Pusiau atviras statinys

 

Statinys, kuriame renkate perdirbtinas atliekas? Tai sandėlis be nereikalingų puošmenų: kai kuriais atvejais netgi be šoninių sienų. Tai supaprastina prieigą ir vėdinimą, todėl „Frisomat“ bendrovė gali palikti plieno konstrukcijų statinio šonus neuždengtus, nes statinio patvarumas dėl to nesumažėja.

 

  • Platus įėjimas su vartais

 

Ar svarbu, kad jūsų perdirbtinų medžiagų sandėlis būtų nepralaidus vėjui ir drėgmei? Jei taip, platus įėjimas su vartais yra geresnis sprendimas nei visiškai neuždengtas šonas. „Frisomat“ bendrovė taip pat įrengs šį praėjimą – su arba be didelių į išorę slankiojančiųjų vartų.

 

O kas jeigu nebeužsiimsite atliekų perdirbimu savo sandėlyje arba jame įrengsite pakavimo liniją arba biuro patalpas? Tuomet galėsite lengvai uždengti atvirą šoną tvirta „Frisomat“ plienine danga.