Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Žemės ūkiui » Nuoroda

Gėlės ir augalai tam skirtame pastate

Padidinti

Kriso De Backerio medelynų verslas tiesiog klesti. Šiame sodo centre apsilanko tiek mažmeniniais pardavimais, tiek dekoratyvine sodininkyste užsiimantys klientai, ieškantys dekoratyvinių krūmų, gėlių, medžių ir jų priežiūros priemonių. Šiame medelyne pateikiamas didžiulis augalų ir priemonių asortimentas: viską galima įsigyti iš karto, nes „Sigma“ patalpose yra daugiau nei pakankamai vietos gėlėms ir augalams laikyti.

Apsaugota ir šviesi patalpa: jūsų gėlėms ir augalams tai patiks

Jose galima auginti viską nuo kalėdinių eglučių žiemą iki vaismedžių rudenį: erdviose „Sigma“ patalpose nesunkiai gali tilpti net ir dideli medžiai. 16 metrų pločio, 24 metrų ilgio ir 4,5 metrų aukščio erdvėje gėlės ir augalai puikiai vešės. Šiose patalpose jiems natūraliu būdu suteikiama geriausia priežiūra: plieninis „Frisomat“pastatas nepraleidžia vėjo ir drėgmės į vidų, todėl augalai geriau nei pakankamai apsaugomi nuo atšiaurių lauko sąlygų. Pro viršuje įrengtą stoglangį augalai gauna pakankamai šviesos.

Visas pastatas skirtas augmenijai: gėlės ir augalai – pačiame dėmesio centre

Padidinti

Toks sodo centras, kaip De Backerio medelynas, traukia savo klientus savo nauja ir natūralia išvaizda. „Sigma“ statinys tam taip pat daro įtakos: jos puikiai įsilieja į aplinką. Dėl žalio atspalvio ir savo dailios išvaizdos patalpos kartu su spalvotomis gėlėmis ir augalais sukuria malonią aplinką.

Ar „Frisomat“ patalpos yra tinkamos jūsų gėlėms ir augalams?