Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Žemės ūkiui » Nuoroda

Erdvios patalpos mašinoms

Kokias mašinas naudoja ūkininkai ir komercine daržininkyste užsiimantys asmenys įdirbdami žemę? Jas galite rasti Belgijoje, Harzé mieste, „Mine & Co“ parduotuvėje, kurioje parduodami traktoriai, šienapjovės ir sėjamosios, pašarų pjovimo įrenginiai ir purkštuvai, tvarkingai išdėstyti erdvioje salėje. Šios mašinos skirtos sodininkystės ir žemės ūkio darbams atlikti turi daugiau nei pakankamai erdvės „Frisomat“ sukurtame „Sigma“ statinyje

Dvi patalpos sodininkystės ir žemės ūkio mašinoms


Patalpa, pritaikyta komercinei daržininkystei ar ūkininkavimui? Bet kuriuo atveju yra taikomas vienas pagrindinis reikalavimas: ji turi būti erdvi. Ir tai „Mine & Co“ įmonei pasiteisino. Įmonė ieškojo sandėlio, kuriame galėtų laikyti dideles žemės ūkio ir sodininkystės darbams atlikti skirtas mašinas ir rodyti jas savo klientams. Todėl „Frisomat“ pasiūlė „Mine & Co“ įmonei dvejas patalpas. Kiekviena jų yra 22 metrų pločio, 40 metrų ilgio ir 4 metrų aukščio. Tarp dviejų „Sigma“ patalpų „Frisomat“ sumontavo „Upsilon“ sandėlį. T. y., jie sudaro vieną visumą.

Patrauklus angaras klientams, užsiimantiems komercine daržininkyste ir dirbantiems žemės ūkyje

Padidinti

„Mine & Co“ žemės ūkio ir sodininkystės darbams skirtos mašinos plieninėse „Frisomat“ patalpose laikomos saugiai ir sausai. Čia yra tiek vietos, kad jos gali pasirodyti visu gražumu: klientai gali nevaržomai vaikščioti tarp mašinų ir apžiūrėti jas iš visų pusių. Tačiau ne tik patalpos vidus, kuriame laikomos žemės ūkio ir sodininkystės darbams skirtos mašinos, yra pritaikytas būti naudojamas kaip demonstravimo salė; statinio išorė taip pat buvo pritaikyta šiam tikslui įrengiant plačias duris, įėjimą statinio centre ir pakankamą kiekį langų. Taip buvo sukurta visapusiškai patraukli patalpa.

Ar „Frisomat“ patalpos, skirtos sodininkystės ar žemės ūkio produktams?