Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Žemės ūkiui » Klausimų sąrašas

Kokie reikalavimai keliami sklypui, kuriame bus statoma mano pašiūrė?

Pageidaujate, kad „Frisomat“ bendrovė pastatytų plieno konstrukcijų pastogę? Tuomet turite iš pradžių paruošti jai vietą. Mūsų statybininkai imsis darbų po to, kai paklosite plokščius ir stabilius pamatus. Kaip ir bet kurioje statybų aikštelėje, mūsų statybininkams turi būti suteikta patogi prieiga.

 

Aikštelę reikia paruošti taip:

 

  • Įsitikinkite, kad pamatai lygūs ir stabilūs

 

Aikštelė, kurioje statysime jūsų statinį, turi būti išlyginta ir sutvirtinta. Aukščiausio ir žemiausio taško aukščių skirtumas negali būti didesnis nei dešimt centimetrų. Tai taikoma visam statinio užstatymo plotui, plius metrui aplink jį.

 

  • Aikštelė turi būti sausa ir švari

 

Prieš pradedant statyti jūsų pastogę, reikia užtikrinti, kad statybų sklypas būtų švarus ir atsparus numatytai apkrovai (nurodyta bandomojo gręžinio ataskaitoje). Nereikia kloti jokio asfalto ar betoninių plokščių. Tačiau jau esate pakloję betonines grindis arba cokolius? Ne bėda, mes, žinoma, galime pastatyti jūsų pastogę ir ant jų.

 

  • Pasirūpinkite patogia prieiga prie aikštelės

 

Statybininkams, statysiantiems jūsų pastogę, reikia patogios prieigos prie aikštelės. Visa statybinė aikštelė plius metras aplink ją turi būti išlyginta. Tai taip pat taikoma ir aukščio atžvilgiu: du metrai į aukštį turi būti be jokių kliūčių. Tokiu būdu kranas galės įvažiuoti į aikštelę be jokių problemų.