Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Žemės ūkiui » Klausimų sąrašas

Kiek kainuotų pastatyti daržinę arba pastogę?

„Frisomat“ bendrovė laikosi „nedidelio poveikio statybos“ principų. Tai reiškia kiek galima mažiau vargo statybos aikštelėje, greitai atliekami darbai ir maža kaina. Tai taikoma visiems mūsų standartiniams statiniams, kadangi gerai apgalvotos gamybos ir statybos sistemos iki minimumo sumažina plieno, transporto ir darbo jėgos sąnaudas. Galutinė kaina priklauso nuo jūsų angaro dydžio ir apdailos, todėl „Frisomat“ bendrovė skaičiuoja kiekvienos plieno konstrukcijos kainą atskirai.

 

Jūsų angaro kaina priklauso nuo:

 

  • Jūsų statinio tipo ir jo dydžio

 

Standartinių „Frisomat“ modelių kainos yra ypatingai žemos. Galutinė kaina priklauso daugiausiai nuo pageidaujamo pločio ir aukščio. Taip yra todėl, kad nuo to priklauso jūsų angarui naudojamo plieno kokybė. Stogo nuolydis taip pat turi įtakos plieno sąnaudoms ir kainai: pavyzdžiui, nuožulnus stogas kainuoja mažiau nei plokščias.

 

  • Specialios jūsų pastogės ypatybės

 

Standartiniai „Frisomat“ statiniai pasižymi visomis funkcijomis, kurių gali reikėti jūsų žemės ūkio ar sodininkystės verslui. Tačiau galbūt jūsų ūkiui reikia papildomų funkcijų, pvz., "Mezzanine" antro aukšto sistemos, pakrovimo platformos arba stoginės? Mūsų statybininkai mielai tai įrengs.

 

Konkrečios pašiūrės kainos teiraukitės mūsų.