Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Žemės ūkiui » Klausimų sąrašas

Ar mano žemės ūkio ir sodininkystės paskirties statinys atsparus visoms oro sąlygoms?

Jūs ten rengiatės saugiai laikyti augalus, gyvulių pašarus ar įrangą? „Frisomat“ plieno konstrukcijos – puiki apsauga. Kokybiškos medžiagos ir puiki apsauginė danga užtikrina, kad jūsų žemės ūkio ir sodininkystės paskirties statinys bus atsparus audringoms oro sąlygoms.

 

  • Apsauga jūsų žemės ūkio ir sodininkystės paskirties statiniui

 

Medžiagos, kurias „Frisomat“ bendrovė naudoja jūsų žemės ūkio ir sodininkystės paskirties statiniui, padengtos apsaugine danga nuo vėjo ir drėgmės. Tai reiškia, kad jūsų statiniui nebaisus lietus, sniegas ar audringos oro sąlygos – jo karkasas, stogas ir sienos bus tokios pat tvirtos.

 

  • Tvirtas žemės ūkio ir sodininkystės paskirties statinys

 

„Frisomat“ plieno konstrukcijos – nepriklausomai nuo jūsų žemės ūkio ir sodininkystės paskirties statinio aukščio, pločio ar ilgio – visuomet atitinka reikiamus standartus. Pastaba: ilgai ir gausiai sninga? Jei taip, jums reikės reguliariai nukasti nuo stogo sniegą. Tik taip galite užtikrinti jo stabilumą.

 

  • Korozijai ir įbrėžimams atsparus žemės ūkio ir sodininkystės paskirties statinys


„Frisomat“ bendrovė dengia jūsų žemės ūkio ir sodininkystės paskirties statinį standartine „PVDF“, „Platisol“ arba „SuperProtect“ danga. Ši danga suteikia geriausią apsaugą nuo korozijos ir įbrėžimų. Be to, ji sumažina ultravioletinių spindulių poveikį statiniui.