Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Žemės ūkiui » Klausimų sąrašas

Ar galima palikti vieną sandėlio šoną atvirą?

Pašarų smulkintuvas, kuliamoji, traktorius, šienapjovė, sėjamoji – įvairios mašinos įvažiuoja ir išvažiuoja iš jūsų ūkio. Reikia manevruoti šiomis didelėmis mašinomis nesijaudinant? „Frisomat“ bendrovė jums pagelbės: mes suteikiame lengvą prieigą prie jūsų žemės ūkio ir sodininkystės paskirties patalpų.

 

  • Dideli vartai jūsų žemės ūkio ir sodininkystės paskirties daržinei

 

Žemės ūkio ir sodininkystės paskirties mašinos tampa vis didesnės ir didesnės. Dideli ir platūs „Frisomat“ vartai užtikrina lengvą įvažiavimą ir išvažiavimą. Padarysime didelę angą jūsų statinio šone ir įstatysime joje didelius, praktiškus ir patvarius vartus.

 

  • Atviras jūsų žemės ūkio ir sodininkystės paskirties statinio šonas

 

Savo statinyje statote tik transporto priemones ir mašinas? Tuomet jums pakaks stoginės. Pageidaujate žemės ūkio ir sodininkystės paskirties daržinės, kurios šonas būtų neuždengtas. Galėsite į ją įvažiuoti ir išvažiuoti žaibiškai greitai. „Frisomat“ bendrovė gali palikti vieną jūsų daržinės šoną neuždengtą, jo stabilumas nuo to nenukentės. Dar vienas geras dalykas? Tokios žemės ūkio ir sodininkystės paskirties daržinės kaina – mažesnė.